Příspěvky uživatele - 230.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruškový kvas, 26.8.2018
Určitě bych dosladil na těch 20 Bx při zakládání kvasu.
Plesnivé švestky v kvasu, 26.8.2018
Švestky jsou jen tradice. Daleko chutnější je právě hruškovice.
GTM GTC 36, 9.5.2018
Zdravím, tak jsem tu pilu natočil experimentálně a je to nejspíš stejný kus jako máte vy. Měl jsem modely letadel, největší 2.5 m s motorm china 50 ccm a karburátorem Walbro a to byl teda jinej hukot. Pilu jsem natočil to šlo v pohodě i volnoběh, ale... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 2.5.2018
 A co to je profík? Borec, kterej za 200 kaček za litr vezme FD Castrol, nebo borec, kterej za cca 500 kaček za litr vezme FB STIHL HP ultra? Stihl je jednička v pilách na světě a můj vytříbený intelekt mi říká, že kvalta oleje Stihl HP ultra... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 1.5.2018
Stihl je světová jednička v pilách a předpokládám, že nemá šitové oleje. FD není mantra a motorka není pila. Přečetl jsem si bezpečnostní list oleje HP ULTRA a už vím, že ho můžu použít. Díky za reakce.
Kourivost motorovky, 29.4.2018
Příliš bohatá směs, nepravidelnost v zapalování, nevhodná svíčka. Vyměnit filtr. Poštelovat karbec, zkontrolovat zda funguje sytič, "jestli jde vypnout".
Olej Stihl HP ultra, 29.4.2018
Zdravím, mám Stihl HP ULTRA s datem výroby 2013, vypadá dobře, je čirý, homogenní a mezi prsty maže. :) Je použitelný? Díky. Zbyl mi z dob modelaření a je to skoro plná litrovka. byl dobře uzavřen.
Olej Stihl HP ultra, 29.4.2018
Ono všechno je relativní a i cena. :) HP ULTRA je ekologický olej a má aditiva, která zajistí, že po 500 hodinách provozu je moptor bez usazenin. Ta norma, kterou můžou splňovat i levnější oleje bude nejspíš o nějakých základních parametrech a... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 29.4.2018
Verva 100 je TOP benzin. Jezdím na LPG a na benzin jen startuju. Jednou jsem nenastartoval. Benzin mi tam dlouho leží v nádrži a ten standard bioshit 95 zlikviduje na co přijde. Beru Varva 100 a jsem naprosto bez problému. Verva 100 není celkem téma... celý příspěvek >
GTM GTC 36, 29.4.2018
Díky, oleje mám dva.  Myslím do benzinu. Mám litr od McCulloch universal low smoke, který jsem k pile dostal jako dárek a pak mám litr Stihl HP ultra, který mi zbyl po motoru 50 ccm RCGF z letadla (modelu) a je otevřen. Byl ale vyroben... celý příspěvek >
GTM GTC 36, 28.4.2018
Tak pila regulaci průtoku oleje má!!! Je to vidět na fotce, kde je vyfocen spodek pily. Je to taková malá hluboká dírka v plastu u stříbrného šroubu držícího motor. Je v ní šroubek, kterým ten průtok zřejmě jde v nějakém rozsahu regulovat. Přišel... celý příspěvek >
GTM GTC 36, 26.4.2018 Obsahuje fotku
Přikládám foto té pily
GTM GTC 36, 26.4.2018
Zdravím. Zítra mi ta pila přijde poštou. Chci s ní řezat větve do cca 10 cm. Máte s ní někdo zkušenosti? Na co si dát pozor. Máte někde vypátrané náhradní díly??? Já našel stránku výrobce někde v Belgii či kde a tam byla i sekce download zřejmě s... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika