Příspěvky uživatele - 20.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení kvasu vinné révy, 20.8.2018
Ne, živiny jsem nepřidával. A mimo zákvasů na dnech sudů jsem švestky podrtil jen velmi jemně. Chtěl a chci se tak vyhnout bouřlivému kvašení a pěnění. Zatím to funguje - cca 2-3 bublinky za vteřinu. I přes to opatření jsem měl strach, že mi to v... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 20.8.2018
Rafaeli, jestli se mohu zeptat v čem vidite zásadní problém? Úplně ve všem. Co mi na tom vadí nejméně je absence mědi. Kvasy a vína nesířím a etylkarbamát neřeším.  Špatně použitá měď' je většinou horší než žádná. Nehledě k jejímu... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 19.8.2018
Za cenu nerezového šrotu - legované oceli bych do toho šel. Ale jinak ne! Rafael.
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 18.8.2018
Koruna stromu symetrická být nemusí, může být upravená řezem. Myslím, že paní i něco v tom smyslu psala. Tzn. že případě nějakého vyvrácení apod. je skoro vyloučeno aby strom spadl k sousedům. Že sousedé nemají rádi velké stromy, neocení ořechy... celý příspěvek >
Navozená ornice, 18.8.2018
Nemůžu samozřejmě znát místní podmínky, ale jen mě tak napadlo, abyste někdy ještě s láskou na tu vodu nevzpomínali. Jinak se omlouvám za OT. (Celý život jsem odvodňoval a poslední roky mi to přijde jako zbytečná práce... Holt, každý extrém je... celý příspěvek >
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 18.8.2018 Obsahuje fotku
Nechápu takové lidi. Vždyť každý velký strom, ořešáky obzvlášť přispívají i k zlepšení místního mikroklimatu: Alternativní klimatizace Východní a západní klimatizátor. V chalupě je i v těch vedrech stále teplota kolem 21°C. A to i přes často... celý příspěvek >
Založení kvasu vinné révy, 18.8.2018
Možná to bylo tím, že jste jim do jejích práce postavil nějakou překážku... Třeba nízkou teplotu. Ale těžko na dálku soudit a rozumovat. S meruňkami zkušenosti nemám, tak těch 7°Bx.., nevím, ale zas tak strašná hodnota to není. V takových... celý příspěvek >
Založení kvasu vinné révy, 17.8.2018
Nejsem v tom směru praktik protože bobule z mých kdysi padesáti keříků se rychle sežraly, rozdaly nebo se z nich udělal mošt, přip. kompot. Nějak mi bylo líto je zkvašovat. Ale dnes je situace jiná. Je spousta odolných odrůd a vůbec už se dá réva... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika