Příspěvky uživatele - 91.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá bylina, 14.8.2018
Petunie
Proč pnoucí fazole kvetou ale neplodí?, 26.8.2017
Prý je to tím, že ve velkých vedrech pyl neklíčí a tudíž neopyluje. Taky rostlina uživí jen určitý počet plodů.
Co to je, prosím?, 26.8.2017
Tipuju mydlici.
Co je to za rostlinu a jak se jí zbavit?, 16.7.2017
Myslím, že je to škumpa. S likvidací zkušenosti nemám. Obecně pomáhá časté sekáni, rostlinu oslabí, nebo vykopat kořeny nebo nějaká chemie???
Která rajčata mají "bramborový" list?, 9.5.2017 Obsahuje fotku
Cereza amarilla má bramborový list - letos zkouším poprvé. Je to z loňských seminek z akce Albertova zahrádka.
Kde sehnat hořcový stromek, 28.4.2017
Viděla jsem ho prodávat teď na Flóře v Olomouci. Byl to stromek na kmínku. Takže asi koukat po takových akcích.
Netřesk - choroba nebo škůdce?, 26.4.2017 Obsahuje fotku
Za tu pochvalu vám sem zkusím vložit celé info.😊
Netřesk - choroba nebo škůdce?, 25.4.2017
Modrá kniha hovoří o infekci parazitní houbou Endophyllum sempervivi. Alena
Orchidej - co s ní?, 30.1.2017 Obsahuje fotku
A ještě kvetoucí keiki. Když narostly kořeny, novou orchidejku jsem odstřihla a zasadila. Alena
Orchidej - co s ní?, 30.1.2017 Obsahuje fotku
Nebo se o ni normálně dál starejte. Buď jí naroste keiki na květním stvolu, nebo bude pokračovat v růstu z boku. Jedna moje orchidej to zrovna dělá - viz foto. Alena
pýr v okrasném trávníku, 6.6.2008
Ppo pár dnech jsem opět otevřela tyto stránky abych zjistila, jestli se našla účinná rada na můj dotaz ohledně pýru v trávníku. Děkuji všem za slušné odpovědi, na ty agresivní nebudu reagovat. Jen bych ráda uvedla na pravou míru, že snad nejsem až... celý příspěvek >
pýr v okrasném trávníku, 4.6.2008
Poradí mi někdo jak zlikvidovat pýr, který se mi rozmnožil v okrasném trávnku? Bofix na něj nezabírá. Děkuji za všechny rady.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika