Příspěvky uživatele - 176.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Invaze žluté houby, 10.6.2019
Netušíte někdo jak se toho zbavit? Mulčovací kůru mám kolem stromů a po poslením dosypávání kůry se mi to taky začlo objevovat, zvlášť teď po dešti.
Ztráta barvy plastového bazénu, 7.2.2019
Tak to by mě taky zajímalo, jestli to má nějaké řešení. Plastový bazén máme asi pět let a část nad hladinou je o dost světlejší než pod hladinou. Existuje nějaký přípravek který tento proces alespoň zpomalí?
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 10.8.2018
Je to samozřejmě odsouzeníhodný čin který v žádném případě neschvaluji, pokud sousedům ořech vadil, tak pokud jsou lidi rozumný, vše se dá řešit domluvou a nějakým rozumným kompromisem. Ale 3m od plotu je na takový obrovský strom strašně málo, značně... celý příspěvek >
Nektarinka Venus, 10.8.2018
Vždy záleží na místních podmínkách a počasí. Snow Queen jsme sklízeli asi před měsícem, byla výborná, bez hniloby. Tím, že je hodně sladká a aromatická, tak samozřejmě budí velký zájem zejména vos, letos ale asi tím že dozrála tak brzy se jí vosy ani... celý příspěvek >
Nektarinka Venus, 9.8.2018
Chuť není špatná, "nic proti ničemu" ji docela vystihuje. Klasická žlutomasá nektarinka z obchoďáku, možná o něco málo chutnější než ty kupované. Mám ještě bílomasou Snow Queen a to je úplně o něčem jiném, každý kdo ji ochutnal si chrochtal... celý příspěvek >
Pepino Gold - zrání plodů, 8.8.2018
Před třemi lety jsem zkusil pěstovat poprvé, ale skončilo to naprostým fiaskem. Ze třech rostlin pouze dva malé plody. Rostliny sice bohatě kvetly, ale plody z toho žádné. Po prvním nezdaru jsem na Pepíno zcela zanevřel, ale letos jsem ve stejném... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 18.7.2018
Děkuji, je to ono. Žádná dobrá perspektiva vzhledem k tomu, že soused měl hned vedle jetelinu. Můžu být tedy rád, že to vždy odnese jedna, dvě rostliny rajčat. Je to i vysvětlení záhadných úhynů paprik.
Rajčata 2018/2, 18.7.2018
Pouze dvě lopaty vlastního kompostu při výsadbě, jinak nehnojím. Herbicidy nepoužívám. Všechny ostatní rostliny prospívají výtečně.
Rajčata 2018/2, 18.7.2018 Obsahuje fotku
Nevíte někdo co trápí toto rajče? Poslední roky mi jedna až tři rostliny toto udělá, jakoby zmetlovatí, přestanou růst listy, nasadí na velký trs rajčat ale květy zakrní a nevyvinou se plody. Přitom počáteční růst je uplně normální, na prvních... celý příspěvek >
Masitá rajčata, 6.7.2018
S masitými rajčaty moc dobré zkušenosti nemám. Na rostlině jich naroste jen pár a díky jejich velikosti trvá dýl než dozrají a tak většinou popraskají. Chuťově jsou ale lepší než normální rajčata, aspoň ty co jsem zkoušel, a jsou ideální třeba na... celý příspěvek >
Jak pročistit bazén od pylu, 15.6.2018
Musíte vysávat opatrně tak, aby se to vířilo co nejméně. Po vysátí nechte zaplou filtraci aby se zakalená voda ještě přefiltrovala. A tak pořád dokola. Pokud nejsou vločky dostatečně velké, písková filtrace je nezachytí, pak je třeba znovu přidat... celý příspěvek >
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 30.5.2018
Cca 10 let mám stromkový červený angrešt Nesluchowski a nemůžu si ho vynachválit. Sladké chutné velké plody, odolný padlí. Pěstuji bez chemie, ani jednou jsem nešplíchal a přesto nevím co je padlí. V porovnání s jinými odrůdami které jsem vyzkoušel... celý příspěvek >
Jak pročistit bazén od pylu, 21.5.2018
Vyzkoušel bych vločkovač, zrnka pylu jsou drobná, filtrace to nemá šanci pobrat. Vločkovač z toho udělá větší shluky které filtrace zachytí a zbytek se vysaje ze dna.
Dvojplody, 7.5.2018
Poslední dva, tři roky se mi též objevují ve značném množství dvojplody na stanleyce, taky by mě zajímal důvod.
Nejchutnější rajčata, 4.9.2017
Už jsem taky vyzkoušel spoustu odrůd, na jídlo jsou nejchutnější cherry odrůdy, do salátu mám Bejbína, která se dají sníst i tak, klasická velká rajčata už ani nepěstuju, protože mi prostě nechutnají.  Chuťově nejlepší je drobné cherry Sweet... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika