Příspěvky uživatele - 29.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sud od oleje, 6.8.2018
A vzniklý kal v množství desítek litrů pak odvést do sběrného dvora. Protože slušný človek by to do kanalizace přece nelil...
Sud od oleje, 6.8.2018
A zvniklý kal v množství desítek litrů pak odvést do sběrného dvora. Protože slušný človek by to do kanalizace přece nelil...
Řasy v plastové nádrži, 6.8.2018
Někde jsem četl, že by mělo stačit do nádrže pověsit kus mědi... stejný efekt jako měď ve skalici, ale bez nutnosti dosypávání.
Ruční nebo akumulátorové čerpadlo?, 26.7.2018
Rucne by to slo pomoci sigma pumpy K2/K3, vytlak je dostatecny. Musite ale vymyslet upevneni do studanky. Pumpa je docela pracant, takze leta provozu a ve vasem pripade bude stacit nekolikrat za den pumpovat pet minut a vody bude dost. Druhym... celý příspěvek >
Postřikovací pistole, 19.7.2018
U multifunkcni pistole jsem vzdycky resil ucpavani rasama z hadice - prusvitna hadice je venku na civce nebo hozena na trave a proste za chvili zaroste... pak se treba sprcha uspava. Tohle resim nakupem levne pistole z ciny, kdy mi nevadi ji po lete... celý příspěvek >
Prepínanie dvoch zdrojov vody pre automatickú závlahu, 19.7.2018
Toto bude asi nejlepsi reseni. Treba 10cm nad minimalni hladinu pro cerpadlo umistit plovakovy ventil z WC. Tim se zajisti, ze voda z radu se bude dopoustet az ve chyvili, kdy ji bude skutecne malo. Otazkou je, zda vysoky vztlak plovaku pri plne... celý příspěvek >
Jak vymyslet čerpadlo z jímky na dešťovou vodu, 18.6.2018
Problem to nebude, kalovka by to zvladnou mela... pokud nepojede nasucho. Redukovat muzete jak budete chtiti, ale pochopitelne se tim pripravite trochu o prutok. Zkuste a uvidite, kdyztak koupite dlouhou palcovou hadici, ona se neztrati;)
Smímač hladiny vody, 15.6.2018
Resil jsme neco podobneho, snimani hladiny do studny, aby cerpadlo neprisalo vzduch. Nakonec vyreseno pomoci arduina a vodotecneho ultrazvukoveho senzoru (joo, stejny se pouziva v naraznicich aut). Staci doprogramovat displey, pri instalovanem... celý příspěvek >
Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk), 11.6.2018
Ja chodil po obchodech a zahradnich centrech a nabizeny zahradni nabytek se mi proste nelibil. Kdyz se nekinklal, tak mne neoslovily dvoucentrimetrova prkynka a spojovani pres kovove uhelniky. Mame kryte posezeni - prodlouzena strecha s podlahou ze... celý příspěvek >
Podivne prirustky na thuji, 5.6.2018
Na nasem stromku se deje presne to same. Proste vetvicky ostriham a necham to byt... co taky jineho s tim...
Napadený Buxus, 9.5.2018
S housenkama je to tezke. Jeden den si nevsimnete, druhy den je pulka buxusu pryc. Po predlonske decimaci buxusu zavicem zimostrazovym strikame preventivne od pulky dubma pripravkem Decis Protech (Bayer Garden). Byl nam doporucen v Obi - nekde ho... celý příspěvek >
Prietok v narazanej studni, 21.7.2017
Hloupa otazka. Pred cerpadlem mate zapojeny filtr a byl tam pokazde? Mate moznost overit, zda cerpadlo zvlada stejny tlak, jako po zakoupeni - budik na tlakovem spinaci? O kolik poklesne hladina ve studni behem cerpani? 3m od konce trubky. Tj... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika