Příspěvky uživatele - 224.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Osvědčené odrůdy keříkových rajčat, 22.3.2018
Mám dobré zkušenosti s odrůdou Darinka - spolehlivá odrůda, hojně plodí,  plody pevné, vyrovnané.
Zpustlý sad, 20.2.2018 Obsahuje fotku
Ještě pár obrázků:
Zpustlý sad, 20.2.2018
Letos mráz zaúřadoval, tak nebylo možné u některých odrůd blíže prozkoumat jejich plody. Každopádně mě zaujalo pár odrůd: • Priam • Neznámá pozdně letní (možná raně podzimní) - bohužel cedulka byla nečitelná • Norfolk Royal • Neznámá odrůda... celý příspěvek >
Zpustlý sad, 20.2.2018
Nedaleko bydliště se nachází zanedbaný sad snad ze 70. – 80. let. Celkově je sad ve špatném stavu, stromy z větší části proschlé, řady do sebe vzájemně prorostlé s vysokou trávou a s všudypřítomnými keři šípků, takže hlouběji do sadu se dostanu jen... celý příspěvek >
Stará odroda jablone, 15.2.2018 Obsahuje fotku
U mě, paní Lído, je Vilémovo spíše červené nebo žíhané, ale žluté s líčkem ne.
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 14.2.2018
"Nejjižnější části jižní Moravy jsou asi hraniční oblastí pro kvalitní dozrání plodů této odrůdy". V jakém směru? Jižnější (teplejší) polohy jsou pro Opál horší nebo lepší?
Prosím o určení odrůdy, 13.2.2018
Pane Jílku, nešlo mi vůbec o mnou pořízenou fotku, jen mi to celé nedávalo smysl. "Ne ne ne, není to 53 na 11. A jak se tak koukám, tak to ani není Wiggins". Nakonec to byl Froome a točil 39 na 27.
Prosím o určení odrůdy, 12.2.2018
Pane Jílku na fotografii je Kidd´s Orange, akorát nechápu, proč jste použil fotografii, kterou jsem v roce 2015 pořídil já.
Začátečník - rajčata, 1.2.2018
"Můj termín je MDŽ". Také vysévám 8. 3. Výsev do vaničky od tvarohu naplněné perlitem. Když mají rostlinky jeden, dva pravé lístky, tak přesazuju do kelímků od jogurtu (500 g) s běžnou půdou ze zahrady (ať vědí, co je čeká ). 2-3 týdny před... celý příspěvek >
Jahody hnojivo, 23.1.2018
Co je to levně?
Jahody hnojivo, 23.1.2018 Obsahuje fotku
Nezapomínejte při výživě a hnojení rostlin na obsahy jednotlivých prvků v půdě a možné ovlivnění jejich příjmu rostlinami.
Hádanka, 12.1.2018
Ještě zkusím: ??? - Florina - Lucy - Pinova
Slivovice 2017, 11.1.2018
Bylo mi jasné, že to není mirabelkovice, ale kdyby se toho chytil nějaký hnidopich, mohl by být problém s klamavou reklamou. Asi.  Plané mirabelky také neznám, i když ve zpustlém mirabelkovém sadu se občas nějaký semenáček najde. Ale jestli... celý příspěvek >
Slivovice 2017, 11.1.2018 Obsahuje fotku
Nechci zakládat nové téma, tak to umístím sem. Co myslíte, je to opravdu Mirabelkovice? Asi se u výrobce poptám na ty "divoce rostoucí plody mirabelek".
Staré odrůdy, 7.12.2017
Idared to není - to je odrůda, kterou si člověk nesplete, navíc Idared roste pár metrů od této "neznámé".
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika