Příspěvky uživatele - 224.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kyselejší odrůdy na vaření, 5.12.2017
Kdyby jste náhodou narazil na odrůdu Bramley - je to údajně nejkvalitnější jablko pro kuchyňské zpracování, kdy si zachovává svou "bezkonkurenční" chuť a strukturu po uvaření.
Krvavka, 5.12.2017
Krvavek je povícero: K. letní, K. veliká, K. podzimní, K. moravská, K. z Lopeníka, K. ze Lhoty... Jsou to krajovky.
Aronie, 5.12.2017 Obsahuje fotku
Mám starší keř odrůdy neznámé a čtyři mladší keře - ty jsou od pěstitele z Podbeskydí. Z těch čtyř mladých jsou tři skoro totožné s tím starším keřem (už si nepamatuju, odkud ho mám), ale ten jeden má větší plody, šťavnaté, netrpké, moc dobré. Ani... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 4.12.2017
Oba způsoby (orba vs. bezorební způdob) mají své výhody a nevýhody. A kdo si myslí, že hluboká orba může nahradit účinek totálního herbicidu, tak je trochu mimo.
Kolik ovoce denně sníte?, 1.12.2017
Před časem jsem se v jedné obci na jihovýchodní Moravě ptal pána, kterého jsem potkal v polním sádku, jak mu letos chutnají švestky, kterých tam měl několik desítek stromů - koukal na mě jak z jara - prý neví a uvidí, až to vypálí  .
Dicolor, 28.11.2017
Jsem si na Vás, Ondro, vzpomněl v neděli, když jsem sbíral z pod stromů plody Koporečky .
Dehybridizace rajčat, 27.11.2017
Klonují se jak rostliny tak živočichové.
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 23.11.2017
"To znečištění pozdemních vod je fakt, stejně jako rezidua v potravinách..." A mykotoxiny v biopotravinách a zplodiny z automobilů a polétavej prach PM 2,5, PM 10 a …….
Roubování na kořen, 23.11.2017
"Podnože v malém nikde sehnat nejdou" Proč by nešly? Obraťte se na menší školkaře, podnože vám ochotně poskytnou.
Kaštanovník, 21.11.2017
Ano.
Goldstar, 13.11.2017
Nedaleké sady do své podnikové prodejny vždy dodávaly své Goldstary ve velice dobré chuťové kvalitě a pěkně vybarvené (nadmořská výška sadů od 300 m do 430 m n. m.), ale poslední roky co je dobré to přestanou dodávat (Sirius, Goldstar,... celý příspěvek >
Delikates, 10.11.2017
No a já se zase vnutím se svým podzimím oblíbencem, odrůdou Akane, která se na malé zahrady hodí .
Lucasova, 10.11.2017
To proto, že většina ji má zaškatulkovanou jako "tu tvrdou zelenou, řepovitou, co je v každém supermarketu", aniž by ji dali šanci konzumně dozrát.
Ake odrody ceresni na colte?, 9.11.2017
Tazatel chtěl ale ranější odrůdy, aby se vyhnul červíkům, tzn. 1.-2., (někdy někde příp. i 3. třešňový týden). Burlat je oproti uvedeným odrůdám náchylnější na jarní mrazíky.
Ake odrody ceresni na colte?, 8.11.2017
Z těch tradičních třeba Rivan a Kaštánka nebo Karešova.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika