Příspěvky uživatele - 135.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň - sežrané listy - příčina, 10.6.2018
Je však pravda že po tzv. svlečkách jsem dosud specificky nepátral- teoreticky by to vysvětlovalo kam housenky zmizely.
Jabloň - sežrané listy - příčina, 10.6.2018
Děkuji podívám se i do půdy i znovu na strom. Ale jsem si skoro jistý že na stromě žádné housenky nyni nejsou a v průběhu jsem nekontroloval (na chalupu jezdíme jednou za 10-14 dní).
Jabloň - sežrané listy - příčina, 10.6.2018
Děkuji za reakci, pokud by to byl některý z výše uvedených škůdců, jak lze jeho působení prokízat pokud na stromě fyzicky není? Není např. bělásek spíše housenka, která by musela někde na stromě lézt? A jak případně podobné škůdce hubit? jde mi... celý příspěvek >
Jabloň - sežrané listy - příčina, 10.6.2018 Obsahuje fotku
Přikládám ještě další foto děkuji
Jabloň - sežrané listy - příčina, 10.6.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, cca za 10 dní byly na starší jabloni ožrány listy až na žilnatinu - prakticky celý strom. Na stromě ani na větvích nejsou viditelní žádní parazité, brouci či housenky, pouze menší množství mravenců (ti ale byli i dříve). Na vedlejším... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika