Příspěvky uživatele - 159.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ponravy v kompostu, 13.9.2019
My jich taky máme v kompostu plno. Dlouho jsme si mysleli, že jsou to larvy lalokonoscu, kteří nam pravidelně oziraji zahradu, ale pak jsme usoudili, že jsou to spíš ti zlatohlavci.
Co to je za rostlinu?, 1.7.2019
Ještě existuje dost podobný tavolník vrbolisty. A také jejich kříženci. Pozor, šíří se do okolí odnožováním. Jana
Moruše, 19.6.2019
Na mé moruši byly na třech roubech samčí květy, na čtvrtém je jeden malý samičí. Všechny rouby jsou ze stejného plodícího stromu. Jana
Co opyluje kiwi?, 10.6.2019 Obsahuje fotku
Taky jsem chtěla o víkendu opylovat argutu, protože je za rohem domu, stranou samce obaleného květy a druhé samice, ale pak jsem zjistila, že už není třeba ☺. Jana
Moruše, 10.6.2019
Teprve teď jsem si všimla, že v mém příspěvku není odkaz, který jsem tam dávala. Tady je citace: Proč morušovník neplodí? Pěstování, opylování a škůdci moruší 24. 03. 2015 |  Co způsobuje, že na moruši, kterou mám na zahradě 14 let, se... celý příspěvek >
Moruše, 8.6.2019
Já taky hledám, ale rozumím tomu čím dál tím míň. Dočetla jsem se, že záleží na tom, z které větve roub odeberete. Myslíte, že je to pravda? Jana
Chřadnoucí meruňka, 8.6.2019
Petře z H., jak to dopadlo s vaší merunkou? Ta moje začíná vypadat dost podobně. Jana
Chřadnoucí meruňka, 8.6.2019
Děkuji za reakce. Půda je spíš těžší, podnož Wagenheimova, což je, myslím, jedna z těch vhodnějších. To padlí na listech mě překvapilo, na merunce jsem ho ještě neviděla, ale na jiných rostlinách vypadá úplně jinak. Postříkala jsem Talentem.
Chřadnoucí meruňka, 7.6.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, využívám vlákna a prosím o radu: Mám meruňku Harogem osm let. Je ošetřovaná proti moniliové spále a doposud dobře plodila.Letos je znovu obalená plody (ještě jsem nestihla probírku), ale listy se svinují, některé žloutnou (ESFY?) a na... celý příspěvek >
Moruše, 26.5.2019
Rouby jsou ze stromu, který měl velké bílé plody. Alespoň doufám, v létě jsem si ho vyfotila. Ale kolem je plno jiných moruší... Na druhou stranu, pokud je můj strom jen samičí samčí květy se hodí. I když loni pár plodů bylo a o jiné moruši široko... celý příspěvek >
Moruše, 26.5.2019
Děkuji, myslela jsem, že jsou to taky samici, ale opožděné, protože jsou na roubu.
Moruše, 25.5.2019 Obsahuje fotku
Samozřejmě myslím květy na celé rostline, ne na roubu ☺
Moruše, 25.5.2019 Obsahuje fotku
Výsledky roubovani vypadají docela dobře. Přikládám fotku nejpokročilejšího roubu, většina ostatních má aspoň zelené pupeny. Zdá se, že všechny květy jsou samičí. Jana
Která borůvka brzo kvete?, 10.5.2019
Ja mam jen dve, a to Bluecrop a Elizabeth, kvetou ve stejnou dobu. Jana
Rajčata - plíseň?, 6.5.2019
Protože se opět množí dotazy na různé choroby na rajčatech, pro zajímavost přidávám odkaz na loňskou diskuzi. Dne 9.6. jsem se tam zveřejnila dvě fotky skvrnitých listů, což vyvolalo velmi zajímavou diskuzi potvrzující, že poznat houbové choroby na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika