Příspěvky uživatele - 45.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plzák španělský - 2016, 30.6.2016
U Kladna je jich také minimum, ale když se nějaký objeví, tak má rozměry menšího hada...
Pestovali jste okru?, 18.5.2016
Jenom doplním k lilkům- ty se musí vyštípávat jako rajčata, já nechám dva hlavní stonky a zálistky vyštípávám. Pěstuji je ve velkých květináčích na terase (orientována na jih) a ůroda je ucházející- z každé rostlinky tak cca.4 velké a hafo... celý příspěvek >
Pestovali jste okru?, 4.5.2016
Okra je jedlý ibišek, plody vypadají jako malé papřičky. My si ho kupujem v Řecku u zelinářů, je to chuťovka. S pěstováním moc zkušeností nemám, loni jsem ho sice zasel, ale nějak nevzešel. Co jsem našel na netu, tak se prý nemá... celý příspěvek >
Lidičky poraďte co s novým kořením, 4.3.2016
No tak, pánové chemici, alchymisté a jiní experti. Zase zabředáte do odborných diskuzí, trumfujete se dlouhými vzorečkama atd. Nás prostý a chemií nepolíbený zahrádkářský lid zajímá kolik kuliček máme dávat na metr a zdali případné přidání... celý příspěvek >
Jak na aerifikaci? Čím?, 6.2.2016
Dobrý den, najde se tu někdo, kdo má s tímto konkrétním výrobkem osobní zkušenost? Jedná se mi hlavně o " funkčnost", jestli to opravdu funguje, tak jak se uvádí, a jaké je zpracování- zdali to vydrží pohromadě (znám se, jsem schopen zlomit... celý příspěvek >
Uzení klobás studeným kouřem, 2.12.2015
Nevím jak jste komplet postupoval, ale klobásy se musí dát do vyhřáté a vyschlé udírny a musí "oschnout"- ze začátku držet vyšší teplotu (okometricky okolo 70 stupňů), aby se odpařila přebytečná voda a teprve až jsou suché, tak snížit teplotu na těch... celý příspěvek >
Bylinné kapky, 14.11.2015
Já nedám dopustit na šalvějový "fernet". Do 1lt. láhve dám šalvějové lístky, zaleju čistou vodkou a nechám macerovat. Používám jako kloktadlo při bolestech v krku, při zánětech dásní, jako desinfekci na rány, desinfekci žaludku. No a občas... celý příspěvek >
Uschli v létě slimáci?, 31.8.2015
Ja u nas na zahradr letos potkala vsehovsudy 2 slimejse! 😃 parada, vzdycky jsme jich meli stovky, mame velkou zahradu a ted nic! Za mne super 👍 Petra
Tlaková myčka Nilfisk, 15.7.2015
Na hobby pouziti je to dobra volba, sam mam o trochu slabší, za 5 let občasného používání pouze výměna "O" tesneni jinak nic. Síla dostačující, ze starého auta jsem rotační tryskou sundal lak- tak už ho manželce nesmím mýt.
A je to tady: Světlušky 2015, 26.6.2015
Tak na Kladensku nic. Asi je to tím, že jsem uprostřed vesnice- posekané záhony atd.... Poslední světlušku jsem viděl před 5 roky, to sousedi byli tak trochu "free" a na zahradě se starali pouze o pěstování indických kopřiv, zbytek nechávali volně... celý příspěvek >
Kmen rozškrábaný od koček, 15.5.2015
Já mám doma podobné 3 dárečky, ale 2 z nich tu myš dokážou chytnout- donést jí domů, tam jim uteče a potom ji lovím já, třeba včera byla za lednicí... Jinak na stromky dejte králičí pletivo, nebo kmínek omotejte provázkem nebo drátem, aby neměli... celý příspěvek >
Sloupovitá švestka Imperial - řez, 28.2.2015
Dobrý večer, potřeboval bych poradit. Sloupovité švestky/slivoně a třešně, jak jsem bohužel zjistil neexistují, tak bych potřeboval nasměrovat, jakou odrůdu pěstovat, aby šla střihem udržet ve velikosti cca. 1,5 v průměru a 3 metrů na výšku... celý příspěvek >
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 13.9.2014
Dobrý večer- teda noc, existuje také nějaká švestka/ slivoň která moc nevyroste? Bohužel, místa se mi nedostává, ale rád bych měl na zahradě různorodý mix, na kvantitě mě nezáleží, preferuju konzum pod... celý příspěvek >
Broušení vřetenové sekačky Brill, 25.8.2014
Vřeteno jsem ven nedával, jenom jsem odmontoval kolečka a sundal pastorky, abych mohl nasadit na hřídel vrtačku a mohl tak brousit proti směru sekání  - jak tady někdo popisoval. Brrouk4
Broušení vřetenové sekačky Brill, 23.8.2014
Znovu oživuji toto téma. Brillku už mám 2 roky a letos jsem zjistil, že už to není to pravé, používání se projevilo na kvalitě, některá stébla to nebralo vůbec, jiná jenom pomačkalo - holt jsem občas přesel větvičku, nebo kamínek.... Hledal... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika