Příspěvky uživatele - 234.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejranější odrůdy meruněk, 16.1.2022
Ktoré ranné odrody marhúl dozrievajúce pred Velkopavlovickou sú odolné na moníliovú hnilobu plodov?
Broskvoň Luna, 16.1.2022
Luna je broskyňa s bielou dužinou?
Třešeň odolná praskání v dešti, 14.10.2021
Máte už skúsenosti s novými kanadskými odrodami čerešní ako je napríklad Sweetheart?
Desert, 24.6.2019
DESERT (Coxova reneta x Golden Del.) - dôkaz že kvalitné odrody nemusia pochádzať iba z ÚEB Střížovice. Mimoriadne vydarený potomok dvoch špičkových odrôd. U mňa chuťový líder spomedzi jesenných odrôd - jednoznačne. Strom na MM106 som sadil v... celý příspěvek >
Zatrávnenie sadu, 21.4.2019 Obsahuje fotku
Časť ovocného sadu mám zatrávnenú. Tráva prežila časť zimy pod snehom a možno aj vďaka tomu je teraz v lepšom stave ako by som očakával. Na to že trávnik bol po zime bez vertikutácie a hnojenia nevyzerá momentálne až tak zle (foto). Vlahy má dosť a... celý příspěvek >
Bambus jako krmivo, 2.12.2018 Obsahuje fotku
Bambus ako krmivo je samozrejme nezmysel, iba ak by niekto choval pandy. Standom spomenutá ALELOPATIA je ale veľmi zaujímavá oblasť fytoekológie a tým aj záhradkárčenia, týka sa každého kto pestuje zeleninu alebo ovocie. Na foto 1 je jednoduchá... celý příspěvek >
Určení odrůdy ze starého sadu v Č.Středohoří, 7.10.2018
Tvarovo, farebne a dozrievaním by jablko mohlo zodpovedať aj odrode Smiřické vzácné. Typické Smiřické by malo mať ale výraznejšie, nápadné lenticely (foto 3). IH (P.S.: zadávateľ si pomýlil stopkovú a kališnú jamku, stane sa).
Mladá třešen, 26.8.2018
Ako začiatočník (ním sme raz boli všetci, to je OK) by Ste si mali naštudovať aspoň základné vedomosti. Bez nich ťažko dosiahnete úspech pri pestovaní. Inak sa režú broskyne, inak jadroviny a inak čerešne. Je nutné vedieť čo je rez povýsadbový,... celý příspěvek >
Mladá třešen, 26.8.2018
Varianta B: samozrejme že sa rozvetví, len Vám ho nesmie zasa obžrať srnka. K tej výške stromu: tá závisí predovšetkým od podpníka na akom je čerešňa naštepená, čiastočne to môžete regulovať aj rezom. Výška kmeňa sa počas života stromu už takmer... celý příspěvek >
Mladá třešen, 26.8.2018
Ak môžem poradiť: - teraz stromček nechajte tak, nedotýkajte sa ho. Samozrejme, nie je v poriadku, ale teraz potrebuje každú vetvičku, každý list na tvorbu asimilátov na prežitie zimy. Korekčný rez potom spravíte na jar, trebárs koncom... celý příspěvek >
Pozdní odrůda jabloně, 26.8.2018
A víťazom v kategórii "The longest shelf-life" je:...starý dobrý JONATHAN! Na fotkách sú Jonatánky po jedenásťmesačnom (!) pobyte v obyčajnej (!) pivnici. Tento rok doslova nezničiteľné, asi by v pivnici privítali v pohode aj svoje o rok mladšie... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 6.6.2018
Tak teda bez prívlastkov. Iba fotky (k tej manipulácii). IH. Howgh.
Rubinola - řezat či nechat být?, 6.6.2018
Pane Polehlo, ja to vidím tak, že na daný problém máme rôzny názor, čo je v živote bežné a normálne. To je všetko. Koniec. Podľa mňa to chrastavitosť nie je. Že sa môžem mýliť, je možné. Už sa mi to neraz stalo a ešte neraz stane. Vaša permanentná... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 22.4.2018
Zdravím Teta Jana. Voda je asi to jediné, čo Asimina potrebuje, inak nejakú starostlivosť nevyžaduje. Ešte doplním fotky (aktuálne-dnes). IH
Asimina Triloba, 22.4.2018
Kvety Asiminy (trochu pripomínajú tulipány visiace "dolu hlavou") sa začínajú vyfarbovať do typickej tmavofialovej farby. Prvýkrát kvitne už aj mladší stromček, ten starší je kvetmi priam obsypaný. Asimina je asi jediné ovocie v záhrade, pri ktorom... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika