Příspěvky uživatele - 53.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pálivost brambor - Laura, 22.8.2019
Laura jsem pěstoval předloni, ale pálivá chuť rozhodně nebyla.
Dešťová voda, 12.5.2019
Letos mi ani jednou se nedoplnila bečka. A to mám sudy pod 6-ti svody.Mám jen naplněno 5 sudů z 16. Z jaké plochy střech jsem ještě neměřil. Budu muset změřit plochu všech střech.
Konopí, 2.4.2019
Danielo, také pěstuji konopí, pravě proti molicím a mšicím ve skleníku. Funguje to perfektně. Molice jdou na konopí a na ostatní rostlinky nejdou. Ty sazenice konopí musím často obnovovat, protože dlouho nevydrží mohutný nápor molic.
Modřenec ostříhání, 2.4.2019
Člověk se učí celý život a sbírá zkušenosti. Já bych to nechal asi tak, jak to je. Je sucho, tak aby to nevysušilo slunko. Třeba někdo jiný poradí lépe.
Kvas přes zimu, 12.2.2019
Viz vlákno Stojanek na cedění kvasu
Tchor, kuna, jezevec?, 7.2.2019
Vypadá to na kunu. Vyguglite si kunu a její stopy. Asi cítila krtka nebo myš.
Česnek 2018/2019, 30.1.2019
Díky Bohu už nasněžilo, takže je česnek pod sněhem!
Česnek 2018/2019, 24.1.2019
Nechci zakládat nové téma! V naší oblasti ZL 191m.m napadlo trochu sněhu, potom roztálo a nyní nastaly holomrazy. Podle webu- viz odkaz (napajedláci.cz) - je teplota půdy v 5cm  -1,2°C, v 10cm  -0,6°C. Doufám, že česnek přežije a nevymrzne.... celý příspěvek >
Tvrdá kůže na bůčku, 27.12.2018
To bych neřešil.Je to kůže.  Odkrojím bůček, zbyde tvrdá kůže. Tu pokrájím, dám hafanovi, jako lahůdku, větší kus na hraní, nebo pokrájím na drobné kostičky a dám slepicím. 
Stojanek na cedění kvasu, 13.12.2018
Proč cedíte kvas mi není známo?  
Opatření v sadu proti suchu, 12.12.2018
Téma od září!   Nepomohlo by Petrovi z H. vyrýt po vrstevnici hlubší brázdu, která by zadržela vodu a částečně ji donutila vsakovat do půdy pokud pršelo.
Mohu sklízet rané brambory na podzim?, 20.11.2018
Pan Vysloužil nepochopil! Při sklizni v červenci a nevzešla ani jedna DO PODZIMU, natož ani do jara!!!
Otvor ve žlábku zeláku, 19.11.2018
Světe div se! Já víko na zelák,, nakoupil " ve sběrném dvorku.
Mohu sklízet rané brambory na podzim?, 19.11.2018
Já bych to neriskoval, ale za pokus to stojí! Aspoň 2 chrásty.  U ranných brambor nať uschne a co se dál bude dít? Pokud bude dlouho mokro hlízy zhnijí! Pokud bude sucho jako letos- tak nevím! Tzv. matečné z nich asi nebudou, jedině když je v... celý příspěvek >
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 31.10.2018
Dělám to také tak jako Kuky!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika