Příspěvky uživatele - 128.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání nové josty, 25.2.2020
Ano, je to meruzalka a nahoře z ní jdou ty tři výhony. Mám fotky, ale nedaří se mi je připojit, nemají tu příponu jak tu chtějí. Zítra mi to někdo pomůže vložit. Děkuji    Jája
Stříhání nové josty, 25.2.2020
Na podzim jsem zasadila stromeček josty a teď bych ji ráda ostříhala. Má tři výhony dlouhé 40 cm. Můžete mi poradit jak to má být?  Na dva pupeny stejně jako rybíz? Pupeny jsou až asi 10 cm od kmínku. Děkuji     ... celý příspěvek >
Bofix teď na podzim?, 19.9.2019
Ráda bych se zeptala, jestli je vhodné postříkat nyní trávník Bofixem proti plevelům? Jako že by plevele zašly a na jaře bych to dosela trávou? Děkuji    Jája
Kdy se dává na zahradu kompost?, 1.9.2019
Díky   
Kdy se dává na zahradu kompost?, 1.9.2019
Teď na podzim nebo na jaře?  Asi se to má zarýt do záhonu, že. Dává se i k rybízu, angreštu a ostružině? Na jaře jsme vysadili několik habrů na živý plir, nyní mají asi 150 cm  - k těm se také může přidat kompost? A... celý příspěvek >
Balkonová malina a kamčatská borůvka, 15.4.2019
Zdravím všechny . Ráda bych se zeptala na váš názor. Mám jeden veliký samozavlažovací květináč a balkonovou malinu a kamčatskou borůvku. Kterou z nich tam mám zasadit, která potřebuje více vody? Tu druhou dám do obyčejného květináče,... celý příspěvek >
Stříhání latnaté hortenzie, 18.3.2019
Alenko a Lído, děkuji, seříznuto . Problém je asi v tom, že jsem ji uřezávala asi 5 cm od země a mělo to být na těch loňských výhonech. Tak teď to mám správně. A možná jí vadí, že má slunce jen dopoledne do 11 hod, v návodu bylo, že má... celý příspěvek >
Stříhání latnaté hortenzie, 16.3.2019
Dobrý den, mám od roku 2016 latnatou hortenzii a prý se má stříhat vždy na jaře - seříznout, nechat 2 pupeny. Ale zatím ani jednou nekvetla. Je to dobrá rada? Na internetu jsem našla dost protichůdné názory, tak nevím. Děkuji   ... celý příspěvek >
Už teď se má trávník hnojit?, 1.10.2018
Jejda. Děkuji za odpověď a zítra se do toho pustím. Jája
Už teď se má trávník hnojit?, 1.10.2018
Dnes je 1.10. už je čas dát podzimní hnojivo na trávník? Nebo až později? Děkuji    Jája
Molice, 18.7.2018
Takže ničí jen košťáloviny? Uplně mi zlikvidovaly kedlubny a kapustu, na jaře jsem je viděla i na hrášku. Mám obavy aby mi časem nezničily na zahradě i dalšího. Tak jestli to správně chápu, když nebudu mít příští rok košťáloviny, tak tam... celý příspěvek >
Molice, 17.7.2018
To je hrozné, mořím se s niimi už od června, ale nedaří se mi je vyhubit. Nemáte zkušenost jak na ně?
Molice, 16.7.2018
Strašně se mi tu rozšířily molice. Co s nimi teď bude? Přes zimu zajdou nebo nějak přezimují a na jaře se zase objeví? Jsou i na afrikánech a na jahodách mám to všechno vyházet? Zkoušela jsem mospilan, ale jak stříknu, hned uletí. A za chvíli tam... celý příspěvek >
Už je čas dělat probírku plodů?, 12.6.2018
Super, děkuji.
Už je čas dělat probírku plodů?, 12.6.2018
Pod jedním stromem jsou popadané jablíčka, pod druhým ne. Může se to protrhávat teď nebo mám počkat na konec června? A třetí strom -  se zimními jablky - nemá žádný chomáč plodů, ale jsou po dvou, někdy po třech. Tak ty co jsou po dvou můžu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika