Příspěvky uživatele - 128.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Probírka i u angreštu?, 18.5.2018
Dělá se prosím probírka i u angreštů?  Stromeček jsem zasadila v 2016 a je pořád dost malý, korunka má průměr jen 30 cm. Je úplně obsypaný plody (loni jich měl jen šest) ale jsou takové hodně malé. Je to odrůda Remarka.
Probírka plodů broskvoně, 18.5.2018
Také děkuji, loni jsem zasadila broskvičky a chtěla jsem na nich pár plodů nechat, ale teď to teda raději půjdu otrhat. Jája
Sekačka bez koše, 5.5.2018
Zatím jsem trávu vždy odvážela do sběrného střediska, ale to teď nějakou dobu bohužel nebude možné.  Slyšela jsem, že je možné ji nechat jen tak ležet, ale tady to nikdo nedělá, všichni ji vozí do střediska. Jája
Zdřevnatělé muškáty, 6.3.2018
Děkuji, tak to takhle udělám.       Jája
Chuť kamčatské borůvky, 5.3.2018
Jak prosím chutná kamčatská borůvka?  Je pro děti chutnější kamčatskéá nebo kanadská?   Díky za vaše názory.   Jája
Ruční čerpadlo na vypouštění sudů, 31.1.2018
Můžete mi prosím poradit, jak vypouštět vodu ze sudů (jsou vysoké 110 cm? Chtěla bych do nich něco strčit, zapumpovat a voda by sama vytekla. Něco na principu obyčejné hadice plné vody. Na internetu jsem našla různá čerpadla, ale jsou na... celý příspěvek >
Líska Lombardská červená, 19.1.2018
Děkuji za odpověď, hned jsem se na ty Zelské a Halský podívala, ty by asi byly lepší. Jen mě děsí, že jsou v dospělosti tak velké - přůměr 3m? Mám místo 1,5 - 2. Myslíte, že když keři budu pořád zkracovat větvičky aby se tam vešel, tak naněm bude... celý příspěvek >
Líska Lombardská červená, 18.1.2018
Máte někdo prosím Lombardskou červenou? Jaké s ní máte zkušenosti? Jak mají oříšky tvrdou skořápku, dá se to nějak normálně rozlousknout?
Vertikutace travniku zacatkem listopadu, 12.11.2017
Takže do kdy nejpozději je potřeba dát to podzimní hnojivo?
Muškátům žloutnou listy, 28.8.2017
Ráda bych se zeptala, proč mým vzpřímeným muškátům v truhlících najdnou žloutnou - oranžoví listy? Celé léto vypadaly skvěle. Celé léto jsem je hnojila a teď v srpnu už ne, může to být tím?
Používáte drtič?, 25.8.2017
Dobrý den, chtěli bychom si pořídit drtič větví a slyšel jsem, že jsou dost hlučné. Je to pravda? Bydlíme v domě u sídliště a nechceme zbytečně provokovat hlukem. Díval jsem se na nějaké, ale většinou se tam decibely nepíšou. Jaké s tím máte... celý příspěvek >
Kdy se dává hnůj?, 24.8.2017
Děkuji Lído, našla jsem jeden článek o tratích a je to zajímavé čtení. Akorát jsem teda netušila, že to zahradničení vezme tolik přemýšlení a plánování  
Kdy se dává hnůj?, 24.8.2017
To zajímavé jak to každý děláte jinak 
Kdy se dává hnůj?, 24.8.2017
No tak je to rovina, odpoledne ve stínu a je tam dost sucho. jsme na Brněnsku 350 m.  A co se týče kvality hlíny tak to bohužel nemám tušení... Ale všechno tam roste dost malé, mrkev jako palec, řepy jako tenisák, hrášek měl půl metru, ředvičky... celý příspěvek >
Kdy se dává hnůj?, 24.8.2017
No tak to jste mě zaskočil. Mám takový velký záhon a chtěla jsem ho tím hnojem trochu vylepšit. Chtěla bych pěstovat brambory, ředkvičky, hrášek, špenát, česnek a cibuli, červenou řepu, mrkev, salát a tak 3 rajčata. Dýni a cuketu. Pažitku a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika