Příspěvky uživatele - 99.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřik na pilatku, 17.5.2018 Obsahuje fotku
Letos jsem postříkal Reldanem po opadu okvětních plátků a asi pozdě.. Dost plodů je napadených pilatkou.. Ale mám hrozně velký propad, netušíte čím to může být? Už je to pravidlem, že strom krásně zakvete, opylovačů na něm vidím hodně, ale ve finále... celý příspěvek >
Co je to za brouka?, 16.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych poprosit zda někdo nepozná tohoto brouka...? Mám ho na jabloních, hrušních, ale především na broskvoních a švestce, viz foto.. Na broskvích mám některé plody vyžrané a listy také, ale nevím jestli to způsobuje on, nebo je... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 11.5.2018
Ještě jsem si uvědomil, že hrušeň byla loni napadena také merou, ale skvrnitou. Letos tam také něco bylo, ale koukal jsem že je na stromě dost berušek, tak jsem nestříkal. Ale těm merám se u mě asi líbí.:-)
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 11.5.2018 Obsahuje fotku
Díky za reakci.. přesně, jsou to takové bílé slzičky. Mám je stříknout hned, nebo ještě počkat? Já teda nevím, narazil jsem na aegri poprvé zde v diskusích, můžete mi vysvětlit co tedy znamená těch 211%..? Přikládám na fotce..Moc děkuji.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 10.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda mi někdo poradí, co to je za vajíčka.. Oproti loňsku, kdy vše pomrzlo, mám na jabloních nějakou úrodu a nerad bych o ni přišel.. jsou nakladena do vrcholků letorostů, nebo do růžic mezi plody, jak je na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika