Příspěvky uživatele - 204.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elegant Lady, 13.8.2018
Ďakujem za odpoveď. Práve u p. Vajdu som Elegant Lady hľadal, ale myslím, že sa to tuž aj niekde riešilo, vraj kvôli licenčným podmienkam ju už buď nemnoží, alebo minimálne nemá v oficiálnej ponuke. V jeho ponuke som videl takmer vždy len stromčeky... celý příspěvek >
Elegant Lady, 12.8.2018
Pán Jiří, kde Ste zohnali EL na GF677? Máte aj iné broskyne na "modernejších" podpníkoch? Trnavso 145 mnm
Meruňky a podnože, 12.8.2018
Áno máte pravdu, v pôdnych mapách je moja pôda klasifikovaná ako lužná pôda oglejená. Je to západný okraj vážskej nivy (od historického koryta Dudváhu cca 400-500m, od historického koryta Váhu cca 3-4 km) na styku s Trnavskou sprašovou tabuľou. Asi... celý příspěvek >
Broskev mezi Redhaven a Cresthaven, 5.8.2018
Dnes som dotrhal posledné plody Suncrestu. Musel som, lebo hmyzáci sa na ne zamerali s neskutočnou intenzitou. Na Redhavene som nechal pre kontrolu ešte 5 plodov vnútri koruny, tých sa skoro nedotkli. Nepodarilo sa mi dopestovať prezretý (mäkký) plod... celý příspěvek >
Bergarouge, 15.7.2018
S hodnotením v zásade súhlasím, akurát mne tie kyselinky nejako nechýbajú. Chuťovo dosť podobné Orangeredu, ale trochu viac vyfarbuje do červena a má v porovnaní s Orangeredom menšie plody (nie je to preplodením, jedine ak, tak iným podpníkom -... celý příspěvek >
Trvalky pro včely, čmeláky, 5.7.2018
U mňa sa včely idú zblázniť za slezom maurským, asi kvôli peľu. Ale aj tá facélia (svazenka) je určite dobrá voľba, lebo klíči, rastie a dáva nektár aj keď je sucho. Trnavsko 145 mnm
Orangered, 2.7.2018
Orangered rastie skôr vodorovne než vertikálne. Plody má skôr väčšie. Ale listy má veľké, tmavozelené. Ja by som povedal, že to je niečo iné. 7-ročný strom to by mohol byť už aj Bergeval, či Bergarouge. Závisí, kde to bolo kupované, tie novšie odrody... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy slivoní, 2.7.2018
Moníliu plodov som tento rok nepozoroval (prvá úroda), ale bolo dosť sucho.  Je fajn, že tie plody nie sú nejako extra nápadné (skôr žlté a len trochu červenej), háveď hmyzia aj operená si ich neráči všímať, nenačne ich a teda ani nezačnú... celý příspěvek >
Orangered, 2.7.2018
Mám cca 5 ročné stromy oboch odrôd na myrobaláne, Maďarská má navyše ako kmeň medzištepenie slivkou Opál. To medzištepenie je super vec, lebo má potom nádherne hladký kmeň, čo oceňujem pri aplikácii lepových pásov proti mravcom. Ale aj z hľadiska... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy slivoní, 2.7.2018
Sú to dva 2 ročné stromy, na každom som nechal cca 20 plodov, takže dlhodobú skúsenosť s FM3 neviem ponúknuť. Z pochopiteľných dôvodov sa odlučiteľnosť neštudovala, lebo sa nezavárali. Jedli sa len zamäkajúce plody, a tam zostávali vlákna dužiny na... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy slivoní, 1.7.2018
Oprava. Skúsil som tie popadané Katinky a na počudovanie sa nedá povedať, že by boli nezrelé. Boli už mäkké, dužina ešte zelená, prakticky bez chuti, ako z hyper-super. Pritom neboli červivé, takže obaľovač nebol dôvodom opadu, či predčasného... celý příspěvek >
Velkopavlovická, 29.6.2018
Na marhuliach je cenné nejmä to, že je to prvé veľké ovocie v roku. Ale aj odhliadnuc od toho je to vcelku lahôdka. Môže byť pravdou, že VP či Maďarská majú výnimočné chuťové kvality, ale ako bolo správne poznamenané, človek sa ich rýchlo preje za... celý příspěvek >
Orangered, 19.6.2018
Bohužiaľ, mám dosť starý mobil, ktorý dokonale slúži na telefonovanie, ale foťák má mizerný. Farba plodov by bola dosť skreslená, tak som sa rozhodol, že nemá zmysel niečo fotiť a dávať sem. Trnavsko 145 mnm
Rybíz černý, 14.6.2018
Pán Hlavatý, ako Ste spokojný s chuťou T+T? Vraj majú veľmi dobrý zdravotný stav a silný rast, ale chuťovo je to len prinajlepšom priemer. Ja som si minulý rok narezkoval T+T od suseda, z odrezaných výhonov po výsadbe. Som zvedavý, čo to bude za... celý příspěvek >
Ochrana hroznů proti ptákům, 14.6.2018
Obávam sa, že ponúkaná veľkosť je nedostatočná.  Aby sieťka bezpečne ochránila strapce, je treba, aby bola navoľno "načechraná", dotýkala sa strapca len minimálne. V mieste dotyku totiž osy hrozno načnú - oko sieťky je väčšie než rozmery... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika