Příspěvky uživatele - 60.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenost se sekačkou Partner 553 CM (P53-625D), 1.7.2008
Jakou máte zkušenost s touto sekačkou, popřípadě kterou by jste mi doporučili. Děkuji Novák J.
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 18.6.2008
Kámen se navrtává, vývrt se plní pouze patronkami, částečné pěchuje a následně odpálí úderníkem za patřičných bezpečnostních opatřenich. Jedná se tedy o mikroodstřel, působení plynu trhá kámen zevnitř, je to poněkud jiné než se trefovat z venku do... celý příspěvek >
Korejská jedle - nevím si rady - nerostou mi šišky, 22.5.2008
Milý hoste, semena jedle jsem sebral na podzim 2005, v ledničce je ponechal celou zimu, na jaře 06 je vysadil. Do září 06 dorostly těch 6-8 cm. Že jsem se dočetl o tomto způsobu vysazování asi před 35 lety  - za to opravdu nemohu. Jen pro... celý příspěvek >
Přesazení borovice ze semen, 22.5.2008
Borovice jsou nenáročné na půdu, venku rostou i na skále, mrazy přežijí, byla by škoda ji polámat. V kelímku o průměru 15 cm vydrží bez problémů 3 - 4 roky. Mám borovičku 6 roků, výška asi 35 cm, květináč průměr 40 cm venku na zahradě. Vydrží v něm... celý příspěvek >
zůstal jenom kmínek, 3.5.2008
už z něj vyrůstají větvičky, ale letos se asi úrody nedočkám... nebo ano?
aktinídie minikiwi, 10.4.2008
mohl by mi prosím někdo popsat jak chutná nikde jsem se to nedočetla díky
karešova, 10.4.2008
můžu se zeptat na Váš názor na tuto odrůdu moc děkuji
Staré jabloně, 2.3.2008
Dobrý den máme na zahradě jabloně staré přes 40 let ale porad pekne plodí! Problem je v tom ze nektere jsou víc jak 10 metrů vysoké! Nevíme jak je ostříhat aby z toho nebyly jen pahýly(konáry) a nebo aby uschly! Nějaké vlky tak jsou ale všechny větve... celý příspěvek >
sněhová fréza, 14.12.2007
Zdravím, mám typ 550 asi týden - jak je to s odhozem sněhu? Je psáno 10 až 15 m a zdá se mi že pravdou je 5m. Jinak - kde se dá sehnat podrobnější návod - manuál např na pojezd i na motor. Zdá se mi že OBI tento návod poněkud podcenila.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika