Příspěvky uživatele - 52.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 15.4.2018
Po přečtení tohoto vlákna jsem zase chytřejší. Ale mám i několik otázek. Na odrudě Veecot(zasazená 10/2015) vykvetlo předevčírem asi 10 květů. Zdá se mi, že nějak snadno opadávají. Opadne to bílé i tyčinky uvnitř a i to zelené, z čeho bílé a... celý příspěvek >
Třešeň Kordia - postřik?, 15.4.2018
Zdravím, Začala mi dnes kvést třešeň. Květů má/bede mít fakt hodně. Stromek je zasazen v 3/2015. Třešně prakticky ještě neměl. Stříká se stromek nějakým postřikem proti něčemu teď v době květu a těsně před květem?(95% pupenů ještě... celý příspěvek >
Přihnojení jabloně, 15.4.2018
Zdravím, Jabloň asi zítra, nebo pozítří začne kvést. Strom jsem zasadil v 3/2015. Nikdy jsem ho nehnojil hnojivy. Pouze jsem párkrát k němu vylil "kybl" kalu z domovní ČOV(kal+ty tuky, co se tam usazují) (nepoužívám doma chemky. Krom... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika