Příspěvky uživatele - 168.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zná někdo tuto rostlinu?, 15.4.2018
Děkuji moc, to je ono. Vůbec jsem nevěděla, že existuje, dostala jsem ji od švagrové.
Zná někdo tuto rostlinu?, 15.4.2018 Obsahuje fotku
Volám o pomoc, dostala jsem krásnou květinu, ale nikde jsem ji ještě neviděla a nevím, jak se jmenuje. Poradí někdo?
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 25.9.2016 Obsahuje fotku
Zdravím všechny slepičáře :-) po nějaké době pátrání jak na to, jsem našim slepiškám zprovoznil automat na dvířka kurníku. Přidávám do fóra pro inspiraci. Základem je 24V servo pro ovládání trojcestného ventilu teplé vody (někde jsem tady... celý příspěvek >
Rýč fiskars, 5.9.2016
No hlavní rozdíl asi bude v tom, kde se rýč vyrábí. Dneska už se bohužel některé vyrábí v Polsku. Nemám vlastní porovnání, ale můj kamarád dělal několik let v zahradnictví a říkal že rozdíl originál a polsko je pří práci sakra znát. Takže ty levnější... celý příspěvek >
Bubnová sekačka Mounfield, 9.8.2014
Drazí přátelé, z Moutfieldu bych nekoupil ani postřik na plevel. Je to banda zlodějů. Mám výše zmiňovanou sekačku, zakoupil ji tchán, za,,bezva" cenu. Fungovala dobře, ale : když jsem sháněl řemen, sami nevěděli jaký tam patří, cena prý 600 Kč.... celý příspěvek >
Jak na Bršlici - "Kozí nohu"?, 21.8.2012
Já mám její mladé, trošku rozvinuté lístky ráda do salátů, pomazánek i jiného vaření. Je příjemně kořenitá a má prý vysoký obsah vitamínů. Ale jen mladé sotva rozvinuté lístky. Taky moc chutná našim kachnám (indickým běžcům) krásně ji... celý příspěvek >
Chov krůt, 4.7.2012
Zdravím, KR krmím pouze do 10 týdnů kvůli startu, pak to vylifruju ven a v 10 tydnech přidám do výběhu mezi ostatní drůbež kde krmím brambory, šrot, a obilí a mají samozřejmě dost pohybu výběh pro 50 krůt cca 0,2ha. Krůty zabijím v 16... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika