Příspěvky uživatele - 103.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva v létě, 12.7.2016
Mám druhým rokem asi 15 hlav révy. Každá mi letos mohutně obrazila. Mám ji teď nějak pokrátit nebo vše nechat až případně na zimu, leden únor? Díky Petr
Sekačka Avenberg 598, 31.5.2016
Mám dotaz, mám benzínovou sekačku Avenberg 598. Prasklo mi lako k ovládání pojezdu. Nevíte náhodou někdo kde se dá takové lanko objednat či koupit? Díky Petr
Labradorský retrívr, 10.11.2015
Mám dotaz, od jakého věku štěněte Labradorského retrívra je možné přejít z krmení granulemi pro štěňata na krmení granulemi pro dospělé psy?
Krmení Labradorského retrívra, 5.10.2015
Mám 20ti měsíční fenku Labradorského retrívra. Prosím mám dotaz od jakého věku psa můžu začít krmit jen jednou denně? Petr
Odpočinek zahrady, 16.8.2015
VÍm že by to asi bylo nejlepší, ale je zase bych ráda asponˇ něco tam nasít, nebo nasázet z čeho by byl trošku užitek.
Čím vyšesat labradorského retrívra, 29.7.2015
Mám 15měsíční fenku labradorského retrívra, prosím  čím ji nejlépe vyčesat? Zkoušel jsem kartáč se zahnutými drátky, sice něco vyčešu ale i tak když chytím pejska za srst zůstane mi chomáček srsti v ruce. Nemáte někdo nějaký tip na lepší... celý příspěvek >
Tráva v rybízu, 28.5.2015
Prosím o radu, existuje nějaký postřik případně nějaký granulát proti prorustající trávě v keřích rybízu? Milan
Calypso, 6.5.2015
Včera jsem postříkal švestky přípravkem Calypso proti Pilatce. Po cca 10hodinách žačlo pršet. Prosím začal účinkovat postřik nebo je třeba jej obnovit? Může se postřik Calypsem opakovat i vícekrát? Tomáš
Postřik švestek, 4.5.2015
Dobrý den, každým rokem stříkám švestky po opadu cca 70% okvětních lístků postřikem Calypso. Letos jsem to bohužel nestihl a všechny okvětní lístky jsou opadané. Prosím je možné ještě aplikovat tento postřik, nebo již to nemá cenu? Petr
Výsadba vinné révy, 21.4.2015
Prosím mám dotaz, zda je teď vhodná doba na výsadbu nekontejnerovaných prostokořených sazenic révy vinné. Případně od kdy do kdy je možné je vysazovat? Díky Petr
Plevel v rybízu, 25.2.2015
Prosím existuje nějaký postřik proti plevelu v keřích rybízu?
Sazenice révy vinné, 25.2.2015
Dobrý den, zakoupil jsem si sazenice révy vinné. Sazenice jsou zavoskované, nekontejnerované, prostokořenné.Prosím jako amatér mám dotaz zda je třeba před výsadbou něco dělat s tím voskem? Díky Petr
Pěstování zeleniny pod stromem?, 24.8.2014
Moc pěkné.Přiznám se že ta moje vrba je "nadivoko".zatím jsem na řez netroufla-ale asi kam dosáhnu to zkusím.Spíš mám obavy aby v jejím dosahu se zelenině vůbec dařilo.
Pěstování zeleniny pod stromem?, 23.8.2014
Na malé zahrádce -cca 40m-mi roste celkem velká "kroucená vrba".Jinak tam pěstuji plodovou zeleninu-rajče, papriku,cukety no a bylinky.Občas mi někteří známí radí, abych dala vrbu pryč, že bude malá úroda, že vrba spotřebuje hodně živin z půdy.ale mě... celý příspěvek >
Brouci na kopru, 25.7.2014
Díky za určení, přesto nevím-mám ji považovat za škůdce, s plošticemi zatím zkušenosti nemám...
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika