Příspěvky uživatele - 210.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zivy plot, 24.3.2018
Mam v planu presne take takovy plot z keru (liska, drin, rakytnik, moruse, muchovnik) mam k dispozici cca 60 m, chtela bych tam propasovat mezi ne i nejaky ovocny strom, je to vhodne? Prosim dale o odpoved jak daleko od plotu se sousedem... celý příspěvek >
Jaký zvolit druh bambusu k drátěné mu plotu, 23.3.2018 Obsahuje fotku
Dobry den, chtěla bych k plotu (délka plotu cca 35 m) zasadit bambus. Ideálně výšky cca 2-4 m, celý den slunce, samozrejme mrazuvzdorný, hlavní je aby se jednalo o druh který nemá podzemní výhonky (chci aby rostl hezky podél plotu a ne se rozšiřoval... celý příspěvek >
Canna indica - černání špiček, 23.3.2018 Obsahuje fotku
Dobry den, moc prosim o radu. Pred tydnem jsem vytahla z chladne chodby do teple mistnosti na parapet cannu indicu a zalila ji, zacinaji mi postupne ze zeminy vykukovat listky, ovšem vice nez polovina zacina mit cerne spicky od vrchu. Myslite ze je... celý příspěvek >
Kdo pozná keř?, 8.5.2016
Ano, paní Lído, děkuji. Má paměť se osvěžila, je to opravdu aronie.
Kdo pozná keř?, 8.5.2016 Obsahuje fotku
Loni jsem zakoupila keřík a bohužel jsem zapomněla název, prosím kdo pomůže s jeho identifikací? Děkuji Dagmar
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika