Příspěvky uživatele - 156.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Presazeni rostlin, 14.1.2020
Princip přesazování včetně zajištění balu jutovou bandáží, který popsal Mimmo, v praxi využívají specializovaná zahradnictví pomocí přesazovacích strojů. Ukázky najdete na youtube např. pod heslem "přesazování stromů" (viz třeba - Clyde Road Upgrade... celý příspěvek >
Malý hnědý motýlek, 20.1.2019
Zkuste "soumračník" nebo "vřetenuška". TR.
Vlky, 30.5.2018
Jejda, to je otázek. Ty jabloně jsou tři (k tomu ještě čtyři další stromy) nasázené so sponu, ale vše jen  3 - 4 m od sebe.  Jsou moc blízko u sebe. Koruny se zaplétají do sebe, nedá se mezi nimi normálně projít. Jabloně jsou zdravé, pěkné,... celý příspěvek >
Kolik plodů nechat?, 19.5.2018
Děkuji  
Kolik plodů nechat?, 19.5.2018
Z jednoho místa vyrůstá někdy i sedm jablíček, tak bych to asi měla protrhat, že. A kolik jich tam mám nechat? Jedno dvé? A utrhnout, ukroutit, ustřihnout? Děkuji 
Probírka i u angreštu?, 19.5.2018
To jste napsal pěkně děkuji. Však ještě dostane další šance. Ale je zajímavé, že plodů má 2x více než ty další tři obříci.
Tvrdá pažitka, 19.5.2018
A to vám dělá každý rok, že je dobrá a po odkvetení ztvrdne?
Probírka i u angreštu?, 19.5.2018
Tak mšice měli každé jaro, ale já je hned postříkám. Listy vypadají zdravě, až na to ža jsou velké jako dvoukoruna. Kolem kmínků se neseče, je tam jenom hlína. Tak asi nezbývá než počkat co bude dál, že? Ty podhrabané kořeny to nevím jak bych... celý příspěvek >
Sekačka bez koše, 6.5.2018
To je zajímavé a chytré, to semilaso. Tyhle informace se mi opravdu hodí. Pár řádků brambor a stromky tu máme, tak to tu trávu zkusím takhle využít. Děkui a pěknou neděli       Jája
Sekačka bez koše, 6.5.2018
No vidíte, nanosilo by se to do domu, to je pravda. Děkuji
Je tohle ještě trávník?, 3.5.2018
Já jsem na tu naši běžnou hlínu nasypala napřed trávníkový substrát, koupený v Hornbachu. Na něj nasypala semínka, pošlapala to přes větší kus igelitu a zalévala a tráva velmi dobře začala růst. Jája
Sekačka bez koše, 3.5.2018
Můžu sekat trávu sekačkou bez koše a nechat tu posekanou trávu ležet na trávníku? Jde mi o to jestli se neškodně rozpadne sama? Nezačne se zapařovat nebo tak něco? A můžu ji tam případně takhle nechávat ležet pravidelně nebo jen vyjímečně? Jeden... celý příspěvek >
Sloupovité stromky, 26.4.2018
Dobrý den Sášo a děkuji za odpověď, jsem ohromená jakou jste si s ní dala práci. Ano chtěla bych třešeň pro děti a mám na ni jen málo místa. A právě jsem se rozhodla, že se budu pídit po zákrscích. Přece jenom mi jde hlavně o jakousi úrodu. Zalívat... celý příspěvek >
Sloupovité stromky, 24.4.2018
Dobře děkuji, jsem ráda, že jsem tu nabrala info, že sloupová třešeň a spol by byla blbost. Nerada bych naletěla. Tak se budu teda pídit spíš po těch zákrscích.   Jája
Sloupovité stromky, 24.4.2018
No tak já začínám s hledáním zkušeností právě tady, protože jsem tu jako začátečník už dostala několik dobrých rad. Asi jsem to předtím nenapsala dost přesně, ale na sloupovitých netrvám, ty zákrsky co psal pán v 9,03 budou asi lepší. A myslím, že by... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika