Příspěvky uživatele - 13.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvasenie stavy z cukrovej trstiny, 22.2.2018
.Zkusmo jsem udělal rum z třtinové melasy a třtinového cukru (obojí se tu dá koupit), dosladil a dobarvil jsem to kulérem a myslím, že to nemá chybu.Jo, a kvasil jsem to velkou dávkou droždí při teplotě nějakých 27 stupňů. Za neselé 3 týdny to bylo... celý příspěvek >
Zakalení macerátu, 22.2.2018
Nepsal bych sem reakci, kdybych to neměl vyzkoušené, a to i na velmi spokojených pijácích. Tedy: už dlouho vyrábím bylinný likér macerací různých bylin a koření ve kvalitním čistém 96% EtOH. Po 24 hod. macerace zfiltruji, naředím vodou z... celý příspěvek >
Phalenopsis - chyba?, 7.4.2011
Phalaneopsisy vyžadují pro nasazení na květ nižší teploty (tak 16-18 stupňů), já je taky pěstuju. Většinou zabere je dát na studenější chodbu, nebo na léto ven, do stínu. Když je ošklivé počasí, nebo jen chladněji aspoň v noci, tak to většinou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika