Příspěvky uživatele - 20.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odolné odrůdy rajčat, 11.2.2018
Napr. na www akvar.eshopzdarma.cz, citujem: velmi výnosná odrůda s pevnými plody, odolné proti pukání a otlaku, dobře se skladují, je rezistentní vůči houbouvitým onemocněním (Verticillium Wilt.), virové mozaice rajčat (Tomato mosaic virus,... celý příspěvek >
Rajčata LSL, 11.2.2018
Túto tému sme mali niekedy v decembri rozdebatovanú s p. Vladimírom vo vlákne Rajčata 2018, LSL znamená long self life, tj, keď sa odtrhnú červené majú pomerne dlhú trvanlivosť, ale chuť by sa im nemala zrejme vylepšovať. P. vladimír sa dúfam... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 11.2.2018
Ešte som zabudla spomenúť, že výborná tyčková skorá odroda, odolná voči hubovým chorobám a chladuodolná je Hildares F1. Dostať ju kúpiť bežne v Lídli. Eva T.
Rajčata 2018, 11.2.2018
To môže byť super, niečo ako poloteplé parenisko, rajčinám sa tam bude určite páčiť.
Odolné odrůdy rajčat, 11.2.2018
Doteraz som vždy prvé výsevy pre sklenník, príp. pestovanie v kontajneri vysievala po 6. januári a začiatkom februára podľa odrôd. Prvé rajčiny som oberala koncom mája a zač. júna. Pre túto sezónu som vysiala 5 druhov 30. novembra, s, tým že budem... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 11.2.2018
U nás ešte riadna zima, dnes ráno na chvíľu vykuklo slnko, ale zas je zamračené. Som zvedavá, ako sa bude dariť vašim rajčinám zjari v Bulharsku pod lexanom, podľa toho vášho návrhu by to mohlo fungovať. Mám tento rok vysiaty Mongolský Karlik, ktorý... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 11.2.2018
Milane, hoď sem nejaké foto tvojich najväčších rajčiniek, čo si tak skoro vysieval- ako prospievajú pod osvetlením. Eva T
Odolné odrůdy rajčat, 11.2.2018
Myslím, že jedna z ciest je vybrať čo najskoršie odrody(príp. aj chladuodolné), aby stihli priniesť plody prv než udrie plieseň. Tento rok tiež experimentujem- Hlavne s novšími Dwarf krížencami, ktoré sa ani pri skorších výsevoch nevyťahujú, majú... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 10.2.2018
Pane Mimmo, ako sa darí vašim rajčinkám v Bulharsku? Aké odrody tam preferujete, ktorým z českých sa tam darí a porovnanie s bulharskými, ja som bulharské zatiaľ nepestovala, ale na Agrokomplexe minulé leto ich dosť propagovali a na vysadených... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 8.2.2018
No, to sa ešte uvidí, neviem, ako vplýva umelé prisvetľovanie ČM Grow Led na kvalitu peľu. Eva T
Rajčata 2018, 7.2.2018 Obsahuje fotku
 P.P-   Kvet nahodený za 7. pravým listom. Sleeping Lady je kultivar predstavený v r.2012 z kríženia Budai Torpe a Black from Tula v Dwarf projekte, pôvodom z Austrálie, vhodná k pestovaniu v kontajneroch, skorá, príp. poloskorá na... celý příspěvek >
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 7.2.2018
A od akej firmy bol ten výsevný substrát, aby sa ho mohli príp. ďalší pestovatelia vystríhať? Výsevný substrát by nemal mať tak hrubú štruktúru a zvyšky kôry, príp. raslín. Eva T
Rajčata 2018, 7.2.2018 Obsahuje fotku
Foto rajčín vysievaných 30. 11. 2017 Eva T
Rajčata 2018, 6.2.2018
Milane, s tým prihnojovaním opatrne, pri presadzovaní má dobrý substrát zásoby živín na 6 týždňov a ak je už kelímok malý a priesada je celkom prekorenená, radšej presadím do väčšieho. Obyčajne prihnojujem až po posadení na trvalé stanovisko.... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 5.2.2018
Tiež pestujem v sklenníku na 2 výhony, cherry aj na 3- nevyrastú tak rýchlo po strop, chce to však časté a dôsledné vyštipovanie.V sklenníku budem pestovať tento rok 6 koreňov Štart S F1, 2 MiliceF1, 1 Kumato, 1 CristalF1, 2 Bejbina... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika