Příspěvky uživatele - 20.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Začátečník - rajčata, 5.2.2018
Presne tak, pestujem ŠtartF1 či už s S,alebo bez asi 30 rokov a nezdá sa mi byť iné. Všetko záleží od dobrého rajčinového roku a podmienok v akých je pestovaný. Pre mňa je to je doteraz jednoznačne najchutnejší český hybrid. V 90-tych rokoch ho bolo... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 2.2.2018
Nie, Milane, nestalo sa mi to, ale vlani mi 1 vyklíčila tak, že jej chýbali asi rastové meristémy a zostali iba klíčne listy. Rastlinka silnela, zväčšovali sa aj klíčne listy ale pravé nenarástli, tak som ju po mesiaci vyhodila. Eva T.
Rajčata 2018 - semena, 1.2.2018 Obsahuje fotku
Vysiala som dnes po 3 semienka kríčkové- Betalux, Sioux(semi determ.), TinyTim, Bison a žltooranž. bifteky na skúšku: OrangeRussian117, Kellong Breakfest, Gold Medal.    Eva T.
Začátečník - rajčata, 1.2.2018
Pani Jiřinka, Jiffy som kedysi skúšala, ale rajčiny majú radšej ako malé rastlinky presádzanie, hoci aj 2krát pred vysadením na konečné stanovisko lepšie potom prekoreňujú, takým uhorkám predpestovanie v Jiffy môže pomôcť, lebo tie naopak sú citlivé... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika