Příspěvky uživatele - 73.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň Jonathan, 12.10.2020
Vymlouvat Vám to nebudu.Držím se toho co uvádí odborná literatůra a bezpočet článků na netu.Stejně dělám ošetření Ca roztrokem proti hořké(jonathánové)pihovatosti což se dělá jedním vrzem. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Honeycrunch, 17.8.2020
Pěkné kousky.Na svoje musím stále ještě čekat.Zapěstovávám stromek z vysokého špičáku sesazením korunky.Vše se povedlo a sesazený stromek se má k světu.Letos na jaře jsem jasně rozpoznal pěkné plodonoše na dvouletém dřevě.Žádný ovšem... celý příspěvek >
Braeburn, 30.10.2019
Pane PepaS, k novější aktualizaci přehledu zralosti ještě zřejmě nedošlo.K významné obměně odrůd také ne, tak zatím bez revize.No rozhodně přátelé na tabulky nekašlete.Vypoví vám minimálně v jaké sklizňové zralosti se uvažovaná odrůda pohybuje a co... celý příspěvek >
Merkur, 23.9.2019
Fytos uvádí ve svém katalogu u Merkuru rzivost ve stopečné jamce.Dle snimku se zdá, že ta rzivost je u mnohých plodů vysoká. Tyto praktiky jsou důvodem, proč mě již 14 let pomologické popisky zástupců současného mainstreamového ovocnářství... celý příspěvek >
Skutočne rezistentné odrody, 29.8.2019
Pane Peter1,položil jste pro současný ovocnářský populistický trend nevhodné dotazy ovšem velmi pravdivé.Odpovědi se nedočkáte, zvláště od těch co mají rezistenci stále na klávesnici.Vykašlete se na bezpracné a nereálné sliby a pokud Vám to výsadba... celý příspěvek >
Opad plodů Admirálu, 3.7.2019
Pane Hlavatý, nejsem členem ČZS a nikdy tam nevstoupím.To co tady předvádí v jejich periodiku posledních 14 let ohledně jabloní je jednostranná informace jednoho šlechtění se stále se opakujícími odrůdami s malými obměnami.Popisovány v tom nejlepším... celý příspěvek >
Jezírko bez filtrace, Bakterie? (jaké?), 5.3.2019
Mužu se zeptat v jaké velikosti máte jezírko? Máte nějake stínění? Ja to mám zatím bez stínu dokud nevyroste vegetace...
Vrubľovanie podpníkov, 5.2.2019
Nazdar Z počátku jsem zakořenělé podnože očkoval.Problém je však sehnat polozdřevnatělé letorosty pro odběr oček.Přeprava a čas je v tomto letním období oříšek. O sortimentu nemluvě..Léta proto dělám v únoru klasickou kopulaci na... celý příspěvek >
Bohemia nepřekonaná, 18.9.2018
O čem to tady píšete.Kdo tady napadá Bohemii.Přečtěte si co o ní celé ty léta píšu a neuvádějte tady nepravdy.Jde jen o odpoutání pozornosti od hlavního problému.Místo aby jste řešili Rubín na jeho stránkách, neomaleně vlezete do cizího vlákna (stalo... celý příspěvek >
Lobo, 11.9.2018
Pane Hlavatý, přísné stěny jsem kdysi také opustil.Nahradil je hlavně štíhlými vřeteny a malými zákrsky.Toto je pouze využití malého prostoru mezi západní stěnou stavby a sousedova oplocení které činí 90 cm.Předchozí majitel tam schovával borčus.Já... celý příspěvek >
Fuji - červené mutace, 29.8.2018
Krásná ukázka moderního pěstování na štíhlém vřeteni.Špičková kvalita plodů, estetický vzhled ale hlavně, pěstitel je pánem nad vývojem celého stromku i úrody.Tam kde panu minovi končí prozatím štíhlé vřeteno s bohatou úrodou mnohým teprve končí kmen... celý příspěvek >
Mollies Delicious, 28.8.2018
Příčina je myslím v tom neuváženém axperimentu.Provedl jsem jej na čtyřech stromcích.Všechny zababčely nebo pozastavily svůj růst a vývoj.Jedno Matčino - M26 jsem vykopal na druhém se po letech objevil růstový pupen a pokračovala.Totéž na Lobo -... celý příspěvek >
Kam mizí holovouské šlechtění, 23.7.2018
Mám také otázky: Proč byla ochota před rokem 2018? Proč došlo po novém roce k tak zásadním změnám v přístupu. Myslíte že si ten zákaz dali sami na sebe tomu snad nevěříte? Že by se o to bohulibé opatření zasloužila školkařská a... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 27.6.2018
S účinností Madexu jsem spokojen.Červík se vždycky najde.To záleží na rozvleklosti náletové vlny.Důležitá je doba ošetření v době líhnutí.Madex se aplikuje v koncentraci 0,1 l/ha což by mělo odpovídat 1ml na 10 l vody.V době, kdy se koncentrace ještě... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 6.6.2018
Pane obo, Vaše Rubinoly jsou napadeny strupovitostí.Ona "rezistence" není všemocná jak se často prezentuje.Příroda smýšlí jinak a intenzivně pracuje na prolomení této uměle dodané odolnosti.Ošetřovat proti strupovitosti. - Mičurin II (470 m)
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika