Příspěvky uživatele - 234.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde plodí rybízy?, 24.10.2019
Ked minulu jesen som vysadil cervenu ribezlu a do zeme isli 3 vyhony ktore vyrastli v tom roku, a tento rok z nich vyrasili 40 cm vyhony tak budu tie plodit na buduci rok? Predpokladam ze ano?
Jaké hnojivo k rybízu?, 24.10.2019
Co vas napadlo robit take vyvysenie, akurat bude viac presychat
Kdy rizkovat rybiz?, 24.10.2019
Dnes som si vsimol v 2 predajnach Titaniu a mala zelene-zelenozlte pupeny, urcite nie fialove
Natírání kmenu vápnem, 30.12.2018
Tak som to po 2 rokoch dal dnes znovu "na bielo" (foto). Nie príliš príjemná práca, navyše s otáznym efektom - ale keď sa človek nudí tak prečo nestráviť deň aj takto (na kolenách)? IH
Hardenportova, 30.12.2018
Petertt: Čo sa týka pestovania teplomilných hrušiek, ako je Hardenpontova či Abate Fetel, tak tie zmeny počasia (teplotné) pracujú pre nás. Prináša to však aj negatívne javy, predovšetkým nedostatok zrážok, resp. ich nepravidelné rozdelenie v... celý příspěvek >
Halyomorpha halys, 24.11.2018
Migruje aj hmyz. Invázny škodca - bzdocha Halyomorpha halys sa z jej pôvodného biotopu vo východnej Ázii rozšírila už prakticky do celého sveta. Na osídlenie celých USA jej stačilo cca 15 rokov. Je už v Európe, je už v Maďarsku aj Rakúsku. Jej výskyt... celý příspěvek >
Fuji, 6.11.2018
MarekTT: Ale áno, stáva sa. Pri Admirale ani nie, skôr pri Jonalorde, Karnevale či Topaze. Niekedy sa tomu nedá vyhnúť. Ak je plod mimoriadne pekný a rátam s ním na výstavu, tak jeho stopku opatrne oddelím od konárika úzkymi nožnicami. Inak sa s tým... celý příspěvek >
Problém pri skladovaní Granny Smith, 6.11.2018
Granny Smith je jablko typické svojím výzorom, zeleným sfarbením s výraznými lenticelami je nezameniteľné - to je jeho veľké plus. Čo sa týka chuti, tak pre mňa je to vyslovene priemerná až podpriemerná odroda. Samozrejme, koľko ľudí toľko chutí,... celý příspěvek >
Fuji, 6.11.2018 Obsahuje fotku
Fuji nepadá. Zvyknem ponechať na niektorých stromoch po niekoľko jabĺk na zimu pre vtáky. Fuji zostáva na strome aj v januári, aj počas silných mrazov. Podobne pevný "držiak" je Rubinola, niekedy jej plody vyzobané až po šupku odstraňujem až pri... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 4.2.2018
V.Polehla: Áno, s druhým odstavcom súhlasím. Možno by som len doplnil "pokud tak neudělá do dvou let". Vyorávka a presadenie je pre stromček šok, niektoré to zvládnu ľahko, iným nové zakorenenie trvá trochu dlhšie (paradoxne to nie vždy závisí od... celý příspěvek >
Žloutnutí a černé tečky na listech, 13.7.2017 Obsahuje fotku
150.105: Ospravedlňovať sa netreba, všetci sme raz boli začiatočníci a toto fórum je tu aj preto aby sme Vám poradili, takže v pohode. Podľa fotky ide u Vašej čerešne o ochorenie s názvom škvrnitosť listov čerešní a višní, pôvodcom je huba... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 18.4.2017
Ako je to s moníliovým úžehom a moníliovou hnilobou plodov u odrody Orangered? Je odolnejšia na tieto choroby?
Halehaven, 23.3.2017
Ako dopadla odroda Halehaven u vás po tohtoročnej silnej zime s kvetnými pupeňmi?
Toptaste, 17.11.2016
Mne aj Gabrovská plodí slabo a to mám poblíž Zelenú ringlotu.Je tu niekto komu Gabrovská plodí dobre?     Jano
Haroma, 1.10.2016
Je to taky o orientaci a sklonu svahu, době slunečního svitu, atd. To je pravda, ale ja mám Elenu zasadenú skoro v celodennom tieni, pred ňou z južnej strany je veľká čerešňa, slnko na ňu svieti len doobeda z východnej strany aj to len pár... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika