Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskyne 2024, 13:47 Obsahuje fotku
U mě bude obvyklá úroda. Dost plodů je ale poškozeno květnovým krupobitím. Walter
Přesazení, 12.6.2024
tady bych se ovšem obával slunečního svitu. Nevíme, zda smrček na balkóně je navyklý na celodenní sluneční svit nebo na jaké místo do volné půdy bude umístěný. Měli bychom si uvědomit, že se blíží období slunovratu a slunce svítí až 14 hodin denně.... celý příspěvek >
Rajcata - nemoc? Co to muze byt?, 12.6.2024
Předpokládám, pane Happy, že vám jde o rajčata pěstovaná v skleníku. No, já mám račata v skleníku proto, abych se vyhnul jejich chemickému ošetřování proti plísni bramborové, případně aby byla chráněná před povětrnostními vlivy a abych mohl sklízet... celý příspěvek >
Nemocná hrušeň, 10.6.2024
Podle mě vaší hrušku napadla bodruška hrušňová, černé listy na vrcholcích letorostů a možná i plodomorka hrušková, černání plůdků zevnitř ven a následný opad, takže postřik championem, což je fugicid, byl opravdu bezvýsledný a je otázka, co se... celý příspěvek >
Houbařská sezóna 2024, 10.6.2024 Obsahuje fotku
Dávat fotky hub do téma o počasí asi nebude to správné. Takže založím nové vlákno. Minulý rok jsem nasbíral na konci června jen asi pět kilo lišek, ale pak přišla vlna veder bez srážek, za celý měsíc jen 15mm a houby ten rok úplně zmizely. Letos... celý příspěvek >
Počasí 2024, 10.6.2024
jenže já už slyšel z více stran, cože bych dělal, kdybych se nerejpal v zemi. U mě fakt platí, že... pro alkohol nežiju, nekouřím a nepiju, šlechtím plané jabloně, furt se hrabu v záhoně. A v zimě pak upadám do zimního spánku.
Mojej cibuli sa vôbec nedarí, neporadíte?, 10.6.2024
je to tak, v téhle půdě a na tomto místě nelze očekávat pořádnou cibuli
Mojej cibuli sa vôbec nedarí, neporadíte?, 10.6.2024
Proč cibule neroste? Tak určitě cibule potřebuje slunné místo, slunce jen půl dne je málo. Dále potřebuje sušší záhřevné hlinitopísčité půdy. A u vás je cibule od noci až do oběda ve studeném prostředí, půda se sluncem prohřeje až odpoledne. Taky... celý příspěvek >
Plíseň bramborová 2024, 4.6.2024
A ještě co doporučují bramboráři z Havlíčkova Brodu. https://www.vubhb.cz/cs/mapa/prognoza-plisne-bramboru
Plíseň bramborová 2024, 3.6.2024
Aktuální doporučení opatření proti plísni bramborové. Walter. https://eagri.cz/public/app/srs_pub/fytoportal/public/#rlp|domu|aktuality|rok:2024|detail:7ac67507d50dde93a9bb38777d6f3567
Molice 2024, 3.6.2024 Obsahuje fotku
Myslím si, že jedeme na stejné vlně, pane Miloši. Ani já nechci užívat do zeleniny chemii. Proto taky pěstuju jen rané odrůdy kedlubnů, zelí, květáku, kapusty. Molice se mi teď sice vyrojily, ale vem je čert, už to všechno sklízím a tak mi škodu... celý příspěvek >
Molice 2024, 3.6.2024 Obsahuje fotku
u mě už se molice namnožily. Walter
Rajčata 2024, 3.6.2024 Obsahuje fotku
první červené rajče CC2 v skleníku.
Škůdce v košťálovinách, 3.6.2024
monitoring škůdců zeleniny v 22. týdnu ve zprávě rostlinolékařského portálu. Molice už se úspěšně množí, taky květilka zelná dělá škody. Walter https://www.vurv.cz/wp-content/uploads/2024/05/2024_22_skudci-zeleniny.pdf
Rajčata 2024, 3.6.2024
Tohle je asi to nejhorší, co může zahrádkáře nebo sadaře v sezóně potkat. Držím Vám palce, pane Miloši, abyste to ustál a aby rostliny co nejdřív zregenerovaly. Aspoň že skleník Vám vydržel a to, co máte v něm.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika