Příspěvky uživatele - 6.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba rajčat, 29.4.2024
Také si to myslím. A VASEk 5 mne přivedl na zajímavou myšlenku. Používá pro výsev paprik jemně prosetý kompost, svůj vlastní (jak starý neříkal, ale nejspíš čím starší, tím lepší už kvůli patogenům). Ví, co v něm je, živiny jsou rovnoměrně... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 29.4.2024
Děláš záslužnou práci. Nejspíš něco vyklíčí, většina asi ne. 2009 už je opravdu pro semínka rajčat "kmetský" věk. Jenže MP má svá vlastní pravidla. Držím palce a dej mi vědět, nebo raději dej vědět všem. Milan
Pěstování ozimé zeleniny, 29.4.2024
I já. Eva T. mi jasně ukazuje, že není třeba mít za oknem džungli a přesto je možné mít zralá rajčata v březnu. Rané dwarfy jsou řešení i pro mne. Zatím je čas, ale budu pracovat na výběru. Přivítám Tvojí inspiraci a podělím se o své... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 29.4.2024
Vítej do klubu dubnových rajčatářů (tedy těch, kdo již ochutnali svá vlastní rajčata). Jen se ptám, proč by to nemělo být účelem, či jen příjemných vedlejším efektem, pěstování v pařeništi? Ta Tvoje si v pařeništi vedou velmi dobře. Pokud bys... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 29.4.2024
Vladimíre, myslím, že se můžeš dočkat překvapení. Můj názor je ten, že předpěstování urychluje první sklizeň a u některých plodin i délku plození. Tedy vlastně i úrodnost. Ale třeba s okurkami mám dost opačnou zkušenost. Vyvozuji z toho, že úrodnost... celý příspěvek >
Choroba rajčat, 29.4.2024
Já osobně si myslím, že jim můžete pomoci ještě i letos: totálně je přesaďte. Do čeho? To je ten problém. Kterýkoliv koupený produkt může být závadný. Ne, že by to bylo pravidlem, ale když máte pech, dopadnete takhle. Ale už je konec dubna:... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 24.4.2024
Vladimíre, Ty jdeš na tu operaci? Řeknu Ti jen jedno: manželka má operované oba kyčle. Stovku už sice běhat nemůže, ale žije v pohodě. I na zahradě. Oni to dneska už fakt umí. Takže tipuju, že si ještě té zahrady užiješ. Závisláci se jen tak své... celý příspěvek >
Státní smutek, 24.4.2024
Na posjání to je, ale my se z toho neposejem. To bysme byli posjanci jako ti naši poslanci. Ale kdyby tohle mělo být regulérní jaro, bylo by to fakt blbý. Pořád doufám, že to byl jen úlet Matky Přírody. Milan HP
Státní smutek, 23.4.2024
Vyhlašuji státní smutek za mrazem zničené plody a rostliny. Za všechnu tu práci, která přišla vniveč jedním rozmarem Matky Přírody. Zároveň ale vyzývám k rezistenci: tohle není poprvé ani naposled. Nesmíme se z toho po.rat. Je to riziko naší... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 23.4.2024
V dubnu. No nestojí to za tu námahu, která je vlastně zábavou přes zimu? A teď, když už se v sadu netkví jara květ, je to alespoň malinká náplast. Milan
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 23.4.2024
U mne na chalupě totéž: všechno hin. Včetně ořešáku. A to ještě na dnešní ráno předpovídali -5°C. Brokolice a zelí pod netkankou ještě včera byly okay. Jak dnes, to ještě nevím. Milan
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 19.4.2024
Španělští žluťáci? Ti hajzlové jsou na svůj původ svinsky odolní. No jo, jenže skleníky a foliovníky jim to zatraceně ulehčují. Milan
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 19.4.2024
Lído, to je mi líto. Fakt s Vámi soucítím. Píšu hlavně proto, že jsem dneska kontroloval zahradu, tedy v těch 570 mnm. Nejnižší teplotu za poslední dny mi zaznamenal teploměr přímo na nule. Třešně, švestky, jabloně, atd. jsou, pokud umím... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 19.4.2024
Blahpřeju, to je nádherný výsledek. A salát je taky výborný z mladých pampelišek. S česnekem. Milan
Předpěstování košťálovin, 19.4.2024
Krásná, promyšlená práce. Milan HP
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika