Příspěvky uživatele - 56.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pôvod jednotlivých odrôd jabloní, 19.1.2021
Taktéž děkuji za zveřejnění těchto informací, paráda, ušetřil jste mi mnoho času... :-D
Poškození letorostů, 10.1.2021
Milovníci přírody jako já (byť nemyslivec) bažanty odchovávají. Kolem mě znám min. 3 myslivce a 2 nemyslivce, co taktéž odchovávají (i koroptve). Bažanty se běžně dá koupit ať již obojkové či bezobojkové a kluci vypouštějí pro "oživení"... celý příspěvek >
Poškození letorostů, 9.1.2021
Kdyby ti "milovníci" přírody kolikrát ty bažanty a zajíce neodchovávali či nekoupili a nevysadili je zpět (repatriace)... tak už dnes ani nebudete vědět, jak bažant vypadá (to jen tak na okraj). Zbraně vč. měčů bych zavrhl. Já to na své jabloňi... celý příspěvek >
Švestka po útoku srnce, 20.5.2020
Podle mě jsou všechny tři výhony z naočkované části. Za mě... těsně nad spodními dvěmi výhony odstřihnout, začistit, zamazat voskem a nechat zatím růst oba výhony a další rok, jeden výhon odstranit. Jednak máte dvojnásobnou šanci něco dopěstovat a... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 13.5.2020
Ještě prosím, kdy nejlépe akaricid Nisorun použít? Nebo je už pozdě? Na letáku je uvedeno HRUŠNĚ: Termín ošetření od růstové fáze bobtnání pupenů v květenství do fáze počátku zrání plodů... ale nevím, zda-li se to nevztahuje jen na svilušky? Děkuji... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 13.5.2020
Oběma moc děkuji za radu :-D
A přece není po meruňkách, 20.4.2020 Obsahuje fotku
Třinecko, měřeno těsně nad zemí a v 1 m. Mě asi trefí... Jen co jsem se trochu zaradoval, že to snad nějaké meruně rozchodí, tak toto. Minulý rok mi očkovance starých třešní "bělic" a višní Erdi B. vymrzly a teď koukám, že se hloupý žert asi... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 1.4.2020 Obsahuje fotku
Tak mě i poslední zbytky optimismu opouštějí... Třinecko
A je po meruňkách, 27.3.2020
No jak již bylo napsano dříve, nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko, ale... asi jsem došel k dalšímu poznání. No jo, květy vypadají zatím životaschopně, ale tak jako kdosi tady, rozlousknul jsem zavřené narůžovělé květy a vevnitř našel... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 25.3.2020 Obsahuje fotku
Třinecko, předevčírem metr nad zemí -4,6 °C a včera -7,5 °C (nad zemí -10 °C)! Tož to su zvědavé :-D
Rašení pod čočkou mobilu, 13.3.2020
Díky za odpovědi všem, teď nevím jestli se radovat či plakat... jsem životní pesimista či spíš realista, ale tady myslím, že to dopadne dobře :-D
Rašení pod čočkou mobilu, 13.3.2020 Obsahuje fotku
My se zatím držíme :-D Ve stávajícím počasí, mohu poprosit o odhad, za jak dlouho nastoupí kvetení? Děkuji
Chovani vlastnich opylovacu - samotarske vcely (mason bees), 13.3.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, vím, že je vše odvislé od počasí, ale je již čas vytáhnout kokony samotářek z ledničky a ze sklepa ven na temperování a přípravu líhnutí? Chtěl bych stihnout kvetení meruněk a postupně dalších peckovin? Dekuji za odpověď
Broskvoň pro palmetu, 2.3.2020
Broskvoně mám cca 4 roky jako palmety u zdi v těžké půdě na různých podnožích: rakoniewická, bsb2, semenáč a díky Bohu zatím jsem nezaznamenal odlišnosti v růstu. Mám je zasazeny v koších v dírach cca 70x70X40 cm. Mám RH a FM3 a vím, že jsem si... celý příspěvek >
Chovani vlastnich opylovacu - samotarske vcely (mason bees), 17.2.2020 Obsahuje fotku
PROSBA o radu, ve sklepě se mi objevila voda a část uložených kokonů včel na povrchu chytila plíseň. Jak to zachránit? Voda s hypermanganem by pomohla? Doporučeno je roztok sava (bělidla) do vody, ale ten po ruce nemám.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika