Příspěvky uživatele - 118.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Typ UV trubice, 20.1.2019
Scháním ponornou UV lampu. Procházím typy a srovnávám ceny a je v tom velký rozdíl při stejném výkonu. Zřejmě záleží jakou trubici daná lampa používá. Někdo píše do názvu amalgánová někdo ne. Zkusil jsem na googlu zadat dotaz ale výsledkem jsou... celý příspěvek >
Barva jezírkové folie, 5.1.2019
Zkoušel jsem tady na foru dát tento pojem do vyhledávače a nenašel nic. Budu pohodlný a zeptám se těch co kají zkušenost jakou barvu folie by zvolili dnes kdyby znovu stavěli jezírko? - černá barva asi málo odráží paprsky a tím se voda více... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 27.12.2018
Děkuji za komunikaci. Jenom ti velcí přiznají chyby, kterých se dopustili a snaží se je odstranit a bezelstně na ně ostatní upozornit. Na překonání vortexu v dnešní době mne upozornil Beny a ostatní to v diskusi potvrdili. Ještě, že jsem jej... celý příspěvek >
Skrápěná filtrace, 19.12.2018
Já jsem otázku laicky pložil a stejně laicky zrekapituluji závěr. Všichni co tu dikutovali jsou na tom přes chemii v porovnáníí se mnou mnohem lépe. Asi je tento předmět hodně bavil.. Na mojí obhajobu hovoří to, že jsem byl nejsilnější ze třídy a měl... celý příspěvek >
Skrápěná filtrace, 18.12.2018
Moc Vám oběma děkuji za podanou pomocnou ruku. Celý článek jsem přečetl a něco intuitivně vycítil. Tři věci jsem tam však nepochopil a vy jste mi částečně napověděli: 1. Jaký materiál se dává do košů - bentonit a materiál svými vlastnostmi... celý příspěvek >
Skrápěná filtrace, 18.12.2018
jižDostal jste do vinku dar na jazyky pokud tuto odbornou tematiku zvládnete v angličtině. Moje generace má smůlu. Učili nás rusky. Náš učitel češtiny na základní škole, kterého si stále vážím nám za normalizace vykládal, že se vědci na světě bavili,... celý příspěvek >
Skrápěná filtrace, 18.12.2018
Děkuji za odpověď, je to srozumitelné a s těmi postřehy z přírody Vám dávám za pravdu. 
Skrápěná filtrace, 17.12.2018
Díval jsem se na stránky jezírkabanat a uvádějí v kapitole dusičnany a jejich redukce v jezírku toto: "Mimo rozkladu čpavku pomocí filtračních bakterií lze jeho množství (a tím i množství dusičnanů) snižovat jeho odvětráváním. Pro tyto účely jsou... celý příspěvek >
Koupací jezírko nebo bazén?, 12.12.2018 Obsahuje fotku
Kostky zakryte deskou v biokomoře.
Koupací jezírko nebo bazén?, 12.12.2018 Obsahuje fotku
Ještě mi prosím exne řekněte svůj názor. Už jsem biokvacit koupil u banata jako odřezky. Nařezal jsem jej na kostky a dal do druhé komory biologické filtrace. Na vrch nad kostky jsem ponechal jeden díl v celku aby kostky neplavaly. Je to správná... celý příspěvek >
Koupací jezírko nebo bazén?, 11.12.2018
Uvažoval jsem tedy chybně. Já jsem si říkal: voda proteče bubnovým filtrem a je zbavena těch největších nečistot. Zbývá ale ještě jemný kal a ten zachytí jenom molitan. V podstatě u vysavače zachytí drobný prach také jenom papírový sáček. Proto se do... celý příspěvek >
Koupací jezírko nebo bazén?, 11.12.2018
Je to moje chyba, že jsem se tady na foru nezeptal na obsah filtračního materiálu v biologickém dvoukomorovém filtru za bubnovým filtrem. Do první komory jsem nakoupil kuličky a do druhé biokvacit. Jarda ze Slanaň to má na videu a považoval jsem to... celý příspěvek >
Koupací jezírko nebo bazén?, 10.12.2018
Ještě mi prozraďte proč jste biomolitanové kostky nahradil tvrdým plastovým odpadem. U banata mi, řekli, že kostky jsou dosud nepřekonaná filtrace. Dnes mi od nich přišly už to nezměním ale zajímá mně Váš názor, 
Koupací jezírko nebo bazén?, 9.12.2018
Datově starší příspěvek ale možná odpovíte: díval jsem se na Vaše jezírko na fotce a zdá se mi být technicky precizní a esteticky zdařilé. Tak proč jsi vytýkáte tu velikost? Z fotky nejde usoudit hloubka.
Šoupě Praher tažný uzávěr DN 110 mm, 25.11.2018
Tak brutální tah na horu to vyřešil. Jako by lepidlo přilepilo i šoupě nebo to těsnění klapky je tak těsné.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika