Příspěvky uživatele - 19.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poškozený stromek - má šanci?, 24.2.2024
Dakujem velmi pekne za rychlu odpoved, som rada, ze vy skusenejsi takto radami pomahate, lebo som marne patrala po informaciach na nete. Nech sa vam vsetkym dobre dari. Hela
Poškozený stromek - má šanci?, 24.2.2024
Dobry den, chcela by som vas poprosit o radu. Minuly rok som som chcela prestepit hrusku na inu odrodu, vrubel sa prijal, ale v lete zacal tak prudko rast, ze sa paska zarezala do polovice dreva. Pasku som odstranila, ale neviem, ci ma vyznam nechat... celý příspěvek >
Rada při výběru jabloně, 6.11.2023
Myslite, ze by mohla skvrnitost u Lipna casom ustupit? Hela
Rada při výběru jabloně, 5.11.2023 Obsahuje fotku
Prikladám fotku Lipna
Rada při výběru jabloně, 5.11.2023
Lipno je kazdy rok sama bodka, horsie ako u Jonatanu, tam sa skvrnitost objavi az pri skladovani, prestepujem Lipno na Fuji. Som sklamana, ze o tom nikde nepisali, len to, ze je rezistent a nenarocne na pestovanie. Ale ma to aj vyhodu, naucila som sa... celý příspěvek >
Česnek 2022/23, 28.5.2023
Zdravim, neviete mi poradit, konce na cesnaku zozltli, v com je problem? Na jar po zime boli tiez zlte, prihnojila som NPK a cesnak krasne rastol, teraz po dazdoch a otepleni zozltol. Hela
Rouby hrušně Jana a Armida, 12.3.2023
Pozrela som na stranke Kubacek - Střilky, Armidu maju, dokonca aj Janu, zacali predavat od 10.3.23
Rouby hrušně Jana a Armida, 12.3.2023
Zdravim, ja som kupila Armidu pred par rokmi ve Střilkach, ked sme isli z Brna, od vas to asi nie je daleko. Bol to pekny stromcek, ani do kombicka sa nam nezmestil, museli sme meter odrezat. Uz sme mali 2x urodu po 2 hrusky, viac som nechcela... celý příspěvek >
Prořezal jsem (NE)odborně ořech, 26.3.2022
Zdravim, starý orech sme odstránili, lebo skoro každý rok zamrzol a nemali sme žiadnu úrodu, tak ten malý má teraz dosť miesta. Presadili sme ho do kvalitnej zeme, polievala som ho, prihnojila, ale nemal veľké prírastky, chcel aj rodiť, tak som... celý příspěvek >
Prořezal jsem (NE)odborně ořech, 25.3.2022 Obsahuje fotku
Prikladám ešte jednu fotku, nemôže to byť antraknoza? Bola by som veľmi vďačná, keby vedel niekto poradiť, lebo by som ešte stihla zasadit niečo iné namiesto toho orecha. Ďakujem, Hela
Prořezal jsem (NE)odborně ořech, 16.3.2022 Obsahuje fotku
Dobrý deň, pred 6 rokmi sme zasadili stepeny orech Lake vedľa 20 ročného orecha. Stromček za 5 rokov narástol len 20 cm, tak sme ho presadili, na lepšie miesto, ale ani tak nerastie. Chceli sme ho podporiť v raste, tak sme teraz na jar odstrihli 3... celý příspěvek >
Odkopky švestky, 6.8.2021 Obsahuje fotku
Este jeden obrazok
Odkopky švestky, 6.8.2021 Obsahuje fotku
Dobry den, sused mi dnes doniesol kosik sliviek, su velke, a pytal sa, ci mi nenastepi stromcek. Nepoznate prosim tuto odrodu? Ked je dozreta az privela, tak je makka, ale ked sa oberie v spravnom case, da sa aj susit. Sused ma stromy obsypane... celý příspěvek >
Řez bobulovin - nyní?, 22.2.2021
Ak tam máte jamu, JG vám dobre radí, aby ste to zasypali, ale ak by ste mali urobiť kopček, tak kríček radšej vykopte a zasaďte hlbšie. Ja som nevedela, že bobuľoviny treba sadiť cca 10 cm hlbšie ako je tzv. krčok, od ktorého sa to rozvetvuje a... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 7.10.2020
Už niekoľko rokov sa pokúšam dopestovať marhule, máme ílovitú pôdu a v mrazovej doline. Veharda odišla na mŕtvicu, Bergeron a Kioto vydržali 7 rokov, mali aj marhule, ale Leskora sa nedožila ani 3 rokov. Tak som sa začala zaujímať o ruské odrody a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika