Příspěvky uživatele - 97.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 2.2.2018
Nahodou su tu aj taki ludia, co su radi, ked sa niekto nevzdava a zdiela svoje uspechy. Milan, tesi ma, ze sa s nami delite o svoje skusenosti aj radosti. ariadna30@azet.sk
Zasilková zahranictví, 2.2.2018
Potvrdzujem, mam podobne skusenosti. Akurat stromy zo Starklu mi prisli vzdy v dobrom stave a rastu vsetky pekne, vyse 20 kusov.   ariadna30@azet.sk
Zasilková zahranictví, 23.1.2018
Len som zabudla dodat odporucanie ku Starkl aj Sieberz.  Predstavte si farbu o velmi vela svetlejsiu a nevyraznejsiu, aby ste potom neboli prekvapeni farebnym rozdielom v realite. Farba v tych katalogoch je strasne prehnana. Ale tak kvalita... celý příspěvek >
Zasilková zahranictví, 23.1.2018
Kazdy rok som velmi spokojna so Starklom, aj so Sieberz. Totizto napriek tomu, ze sa o rastliny, stromy a kriky od nich vobec, ale vobec nestaram, nepolievam, neosetrujem, ony nejako veselo rastu a dari sa im prezit sucho, dazde, vietor, mraz aj moje... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 21.1.2018
Pan Hlavaty, sice ste ma nepotesili, ale dakujem :) Takze zvazim, ci ma pre mna prioritu zelenina alebo ovocie. Ale asi ovocie, to rastie samo :) ariadna30@azet.sk
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 20.1.2018
A skladujete v tej pivnici aj nieco ine, napr zeleninu, zemiaky a ine? Ja ked som v roznej literature citala, co ako skladovat, bola som z toho jelen. Vyslo mi z toho, ze potrebujem niekolko roznych pivnic:) Tak prosim o radu Vas, aj ostatnych... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 20.1.2018
Je to od Vas velmi mile, ze ste tu dali update uskaldnenych jablk. V akych podmienkach ich skladujete? Napr teplota, vlhkost, prip. ine kriteria, o ktorych neviem. Inac, pre vsetkych zahradkarceniachtivych nadsencov mam dobru spravu: Onedlho bude jar... celý příspěvek >
Papriky 2018, 10.1.2018
obchod tlumacak cz ma v ponuke Podla mna je to Anthea vynikajuca paprika, spolahliva, odolna a vyborne chuti. ariadna30@azet.sk
Rajčatový hokus pokus - průběh, 3.1.2018
Juuuj. Drzim palce. Paradajky su ako burina, vydrzia toho vela :) ariadna30@azet.sk
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 31.12.2017
Tak tak, velmi rozumny nazor.
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 31.12.2017
Nadherne napisane... Niet co dodat. Dakujem Bohu za to, ze existuju ludia, ktori takto zmyslaju. ariadna30@azet.sk
Rajčatový hokus pokus - průběh, 25.12.2017
Tesim sa na vysledky pokusu s tym led svetlom. Pekny vecer vsetkym
Rajčatový hokus pokus - průběh, 23.12.2017
Blahozelam vsetkym, ktori v tomto pokuse a zdielani skusenosti pokracuju. Tesim sa spolu s Vami, ze rastlinky rastu a zelam vela uspechov. Niekto tu pisal, ze je to otravne takto pisat o kazdom dni a ze to nikoho nezaujima. Nie je to pravda.... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 4.12.2017
Zelam vela uspechov :) Ja zacnem podobny pokus s inymi odrodami, symbolicky 24.12.  Ariadna
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 4.12.2017
Praveze treba byt optimistom. Keby sme boli len skepticki a realisticka, mozno by dnes nebola elektrina, pocitace a ine uzitocne veci:) Ja som sadila paradajky 24.12. 2016 a rastli uplne v pohode. Juzne okno, ale len polovicne svetlo, pretoze nam... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika