Příspěvky uživatele - 221.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Probírka i u angreštu?, 19.5.2018
Dobrý den. Ještě jste se ptala na ty kořeny. Zjistíte to jednoduše, prostě za ten stromek pořádně zatáhněte směrem nahoru. Pokud jsou kořeny poškozené, stromek se hýbe a jde trochu vytáhnout, zkuste na těch ostatních, že fest drží. Stanislaw
Probírka i u angreštu?, 19.5.2018
Dobrý den. Mohlo se stát cokoli, je to přeci jen živé, ani angreštům se nevyhýbají problémy. Mluvím za sebe, býval jsme docela chlapík, dnes jsem v invalidním. O zmetku bych určitě nemluvil. Zkuste pozorováním přijít na to, v čem je zádrhel. Vím, že... celý příspěvek >
Probírka i u angreštu?, 18.5.2018
Dobrý den. Korunka je dle mého trochu malá, chtělo by to mrknout na výživu stromečku a taky na to, zda kolem něj nemáte travní porost, který zachytí spoustu vláhy. A taky jak provádíte na jaře řez. Stromek je roubovaný na meruzalce a ta hravě uživí... celý příspěvek >
Nepozna niekto tuto trvalku?, 15.5.2018
Dobrý den. Také si říkám, že je to Andromeda, u nás taky kyhanka. Pokud by to byla ona, je na nevhodném stannovišti, protože tato rostlina vyžaduje až podmáčené a kyselé půd, klidně klasické rašeliniště. Určitě ne sluneční úpal. Stanislaw
Naklíčování semen pro roubování okurek?, 13.4.2018
Dobrý den. Semena okurek ale i další zeleninová předkličuju už dost dlouho. Používám k tomu malou el. vyhřívanou podložku, kterou používají chovatelé v teráriích třeba pro ještěrky. Příkon 7W. Do misky např. od kuřecích křidýlek vložím papírovou... celý příspěvek >
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 12.4.2018
Proč ne? Stačí spolehlivý rosič a za pár minut je hotovo. Stanislaw
Korupce v české společnosti - dotazník, 21.2.2018
Dobrý den. Určitě to není bezpracné. Pokud jí někdo vyhoví a odpoví, je třeba vše vyhodnotit a dál s tím pracovat. Atd. A to nemusí být úplně jednoduché. A koho obtěžují a jak? Pokud to chcete ignorovat, tak ignorujte, to je vše. Kdo nic nedělá, ten... celý příspěvek >
Škodí kachny v okrasné zahradě?, 10.2.2018
pokud jsou kachny užitečné... Vše živé na tomto světě má důvod k tomu, aby na světě bylo. Tak si dejte na vhodné místo lavičku a kochejte se. Dělám to taky tak a stále žasnu, co se na mé zahradě ukáže. Je to krásný pocit, že zrovna tady se cítí v... celý příspěvek >
Retezova pila Mountfield, 8.2.2018
Dobrý den. Mám v M koupenou pilu Solo 643IP a je to výborná pila. Byla dokonce v akci. Kde je problém? Jsem vyučený lesař, řezal jsem opravdu s celou řadou různých pil. Stanislaw
Identifikace dřevin, 4.2.2018
Dobrý den. Pravděpodobně Berberis gagnepainii. Od té větvičky by to dle mého chtělo foto třeba celého keře. Stanislaw
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 27.1.2018
Pane uživateli, doporučil bych slušnost. V Krušných horách se rašelina dávno netěží, naopak se rašeliniště za těžké peníze obnovují. Pokud se rašelina někde u nás v nepatrném množství těží, tak v Jižních Čechách a to jen pro lázeňské použití.... celý příspěvek >
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 25.1.2018
Dobrý den. Pane Petře, nedělejte z toho vědu. Pan Vladimír to jen trochu nešťastně napsal. Pokud nevěříte řeřichovému testu, udělejte salátový. Oba testy jsme běžně dělali v zahradnické firmě, která měla víc jak 10 hektarů zasklené plochy a to jsem... celý příspěvek >
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 25.1.2018
Dobrý den. Pane inženýre, něco podobného se stalo ještě za minulého režimu v zahradnické firmě, kde jsem tehdy pracoval. Jednalo se o pěstování amerických karafiátů, kdy u zcela nových výsadeb začaly veké problémy. A přišlo se na to, že hnůj byl brán... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 12.1.2018
Aha, tak to bych nepředělával. Přečtěte si na tomto vlákně příspěvky o tom, jak roubují ulamovacíma nožema a jde jim to moc dobře. A pokud by to nebylo pro vás ono, rozhodl bych se na předělání nože až pak. Stanislaw
Jaký nůž na roubování?, 12.1.2018
Dobrý den. Normálně by to bylo prosté, koupit si nůž pro leváky, které se opravdu vyrábí. Pokud ale máte již koupený nůž pro praváky, tak jeho opačné vybroušení je dle mého až nemožné, protože ten je již jednostraně zbroušen z výroby. Jak dalece... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika