Příspěvky uživatele - 247.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vodní Hyacint, 7.4.2019
Dejte jim občas nažrat!
Vodní Hyacint, 6.4.2019
Ryby jej mají rády, ne nadarmo se mu říká vodní salát .  Kvůli jeho schopnosti odebírat z vody živiny je používán jako součást filtrace, ale mimo dosah ryb. Na netu jsou tuny fotek z realizací.
Vodní Hyacint, 5.4.2019
V Kostelní Lhotě, Václav Hořánek.
Vodní Hyacint, 1.4.2019
Vím o pěstírně, kousek od Poděbrad. Jinak s vodním hyacintem počkejte, je velmi náchylný na teploty kolem nuly. V podstatě je nepřežije. Je to přece jen tropická rostlina.
Koupací jezírko nebo bazén?, 13.12.2018
I tak to budete muset něčím zatížit. Molitan obsahuje velké množství malých komůrek, které budou naplněny vzduchem a ten to bude nadnášet. Vyzkoušejte, uvidíte. Moc se mě líbí ty nové, čisté instalace. Ale po roce provozu   Pokud se... celý příspěvek >
Koupací jezírko nebo bazén?, 12.12.2018
Pokud budete mít bubnový filtr, vyřešte biofiltr (plochu osídlení bakteriemi) a nějaké další došťování už bych neinstaloval. Děláte si jezírko přece pro radost a ne aby jste u něj trávil mládí jeho údržbou. Správnou instalací bubnového filtru... celý příspěvek >
Koupací jezírko nebo bazén?, 11.12.2018
Štěrbinový filtr vám problém se zanášením biomolitanu nevyřeší. Pouze prodlouží interval údržby. Věřte mi, sám jsem chvíli tuto kombinaci používal (bubnový filtr s 60micro sítem) a za ním jedna komora nacpaná molitanem. Problém je, že z molitanu... celý příspěvek >
Koupací jezírko nebo bazén?, 10.12.2018
Protože údržba biomolitanu ve filtru je jedna z nejhorších činností při údržbě jezírka. Biomolitan dobře vyčistit prakticky nelze (možná kromě některých rohoží o velmi nízké hustotě síťoviny (ale to není biomolitan). To poznáte během pár týdnů. A... celý příspěvek >
Snížení ph, 1.11.2018
Nejdříve píšete o drahých přípravcích na snížení pH, v dalším příspěvku, že nebudete používat žádné kyseliny, následně že by jste vyzkoušel kyselinu octovou... Z čeho si myslíte, že ty drahé špičkové a zaručeně eko výrobky na snížení pH asi tak... celý příspěvek >
Snížení ph, 30.10.2018
HCl nebo H2SO4 podle tvrdosti vody. 
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 17.9.2018
V mém RDF je mezi čistou a špinavou komorou vyjímatelná ucpávka, takže bypass na zimu je záležitostí několika s. Pane Hrkale, já celou dobu mluvím o horizontálním odtokovém korýtku (ten co sbírá nečistoty pod tryskami). Tam možnost volby průměru... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 14.9.2018
Takže postupně. 1. Separace nečistot u odtokové roury a vracení čisté vody si dost dobře nedokážu představit. Podle mě je to slepá ulička. Náklady pro technicky fungující systém dle mého odhadu se nemohou nikdy vrátit. 2. Obávím se, že... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 13.9.2018
Moje poznatky? Byla by to slohová práce. Ale zásadní: 1. Držte se doporučení výrobce. Většinou ví, a má také zkušenosti. 2. Bubnový filtr je nejlepší investice do jezírka, kterou jsem kromě jeho stavby do něj vložil. 3. Bubnový filtr má... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 13.9.2018
Už zase se nabízí něco, co je normálně k dostání za pár Kč. Jen to dostane jiný obal, přirazí se k tomu obrovská marže a pak šup s tím na trh. Kupců je tady dost. Já nepoužívám ani jeden ze zmiňovaných prostředků, jezírko mám cca 80m3, v něm asi... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 13.6.2018
Nakonec jako jediný celkem rozumný a spolehlivý způsob, jak odlovit libovolného kapra z jezírka byl, že jsem uprostřed noci výkonnou lampou na rybu posvítil a pomalým pohybem podběráku jsem se přiblížil až těsně k ní a nabral ji.  V mém cca... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika