Příspěvky uživatele - 199.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opylovač pro slivoň Tipala, 2.11.2017
Opylovač pro slivoň Tipala.Je to jedno jaka to bude odruda trnky?Chtel bych to nasadit vedle trnek domacich.
Mohl bych odebrat roub z nově vysazeného stromu až v lednu?, 28.10.2017 Obsahuje fotku
Zasadil jsem novy stromek a mel bych vetve zkratit.Na jaro znovu, tak na 4 očka.Mohl bych ty vetve zkratit az v lednu a ty vetevky uskladnit jako rouby?
Usychani větví, 21.5.2017
Ano, ptal.Ale s jejich stromy nemůžu dělat nic.Ty moje větve, ale nevypadají, žeby byly prožrané.
Usychani větví, 21.5.2017 Obsahuje fotku
V loni jsme měly obsypané stromy trnkami a tento rok mame hodně větví, které vypadají jak proschlé.Dokonce na některých jsou listy s květy, které jsou uschlé.A když říznu do větve, tak je syrová.Je to jenom pomrzlé, a příští rok to bude dobré, nebo... celý příspěvek >
Co s neujatým roubem?, 21.5.2017
Rouboval jsem 4 rouby na jednu větev za kuru.Jeden roub se po trech tydnech neujal.Co mam delat, kdyby i po delší době se neujal?vytahnout a kuru přitlačit, nebo paslu dat pryč, odchliplu kuru oriznout a zatrit voskem a znovu ovazat paskou?
Čím je napadla trnka?, 17.2.2016
Dekuji moc.
Čím je napadla trnka?, 17.2.2016 Obsahuje fotku
Mynuly tyden popadaly po velkem vetru susedovy v sade par vetvi.Z dalky vypadaly jako po okusu.Z blizka jsou uschle a necim prožrané.Nevi nekdo co to je a jestli se mam bat o sve stromy.Přidavam foto.
Výchovný řez Durancie, 5.4.2014
-Jáma byla velká a vysypana substrátem a na vrch jsem dal zpátky drny -za kůl děkuji, dám tam dřevěný -substrát zatím stačí a přidám k němu kravský hnůj -strom půjde pryč a stromek je celý den na sluníčku
Výchovný řez Durancie, 5.4.2014 Obsahuje fotku
Na podzim jsem zasadil durancie a potreboval bych poradit s jarnim ořezem.Mam to zkratit na čtyři očka nebo o tretinu?Stonek neni moc vysoky, asi 60 az 70cm.Chtel bych, abych se pod korunu stromu dostal trakturkem na sekani travy.Prikladam... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika