Příspěvky uživatele - 218.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré odrůdy od silnic, 17.10.2017 Obsahuje fotku
...věděl by někdo, prosím, co je to za odrůdu? Padaná jablka sbírána pod stromem tj. na přelomu září/října (popadaná byla už většina plodů). Jablko má bílou lehce narůžovělou šťavnatou dužinu s velmi dobrou osobitou svěží chutí. Slupka je poměrně... celý příspěvek >
Staré odrůdy od silnic určení, 10.10.2017
Děkuji za odpověď, Vše až na tu chuť docela souhlasí.Ta není vyloženě kyselá, ale do sladkého má daleko. Možná je to jen otázka aktuální zralosti plodu.
Staré odrůdy od silnic určení, 9.10.2017 Obsahuje fotku
...věděl by někdo? Jablka jsou malá, chuť aktuálně zajímavě ovocně nakyslá, ještě drží na stromě(tj. nyní na začátku října), mrazuvzdornost zřejmě velká. Letos až na ty nejodolnější odrůdy vše pomrzlo.Zajímavé jsou dlouhé ušty a téměř chybějící... celý příspěvek >
Staré odrůdy od silnic určení, 9.10.2017 Obsahuje fotku
...kdyby mě napadlo jablko rozkrojit, bylo by to jasné hned. Načervenalá dužina hovoří pro hvězdnatou renetu.
Staré odrůdy od silnic určení, 5.10.2017
...o Jeptišce jsem při určování také uvažoval, ale ta dozrává později. O Hvězdnaté renetě se uvádí ale i to, že před sklizní tj.ve 2.polovině září (což také odpovídá... plody jsem sbíral před 10 dny) také silně padá (pod sttromy bylo mnoho plodů) a... celý příspěvek >
Staré odrůdy od silnic určení, 3.10.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den Všem, pokusil jsem se určit odrůdy nalezené v alejích podél silnic na Uhlířskojanovicku. Vzhledem k tomu, že letos mrazy moc jabloním nepřály, těchto pár stromů resp. odrůd uprokázalo svou mrazuvzdornost, což usnadnilo i určování. Chyba je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika