Příspěvky uživatele - 173.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 4.3.2018
Našel jsem jedno růžové srdce Grightmires Pride u kterého mají uvedeno DTM 65 dní. To by mohlo být tak rané jak Anna Russian. Mám 5 semínek z roku 2014 tak je vyzkouším vyset jestli něco... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 3.3.2018
Jen pro zajímavost: Pro ranost rajčete platí přibližně přímá úměra. Čím větší rajče, tím později uzraje. Takže velké půlkilové rajče nemůže být dřív zralé než takový Start a také Start nemůže být ranější ne Stupické polní rané (které je hodnoceno... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 3.3.2018
Nevím, jestli je Anna Russian nejranější z těch srdcovitých a biftekových rajčat. Až zas tak jsem to nesledoval. Pozdnější zrání mně u těch velkých nevadí. Zkusím ji letos porovnat s ostatními velkými rajčaty a dám ti... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 3.3.2018
Alvaro F1 je Holandské. Na nějaké zkoušení kulatých červených rajčat opravdu nemám místo.            Vladimír
Bulharská rajčata 2018, 3.3.2018
Prohlídl jsem si pár těch nabídek bulharských rajčat. Všechny vypadají stejně, těžko si vybrat. U většiny je napsané polorané, což u nás bude polopozdní až pozdní, to znamená začátek zrání někdy v polovině srpna (italská a jiná rajčata z jižních... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 3.3.2018
Jen jsem konstatoval, že mne hybridy nezajímají. Když už něco bulharské tak už něco tradičního, takového jakoby veterána. Jaká je obchodní politika firmy, to je opravdu jejich věc.           ... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 3.3.2018
Pokud jde o chuť Startu, tak se není čemu divit, protože matka je Bulharka a otec Čech.            Vladimír
Bulharská rajčata 2018, 3.3.2018
Ne všechny jsou opravdu rumunské.            Vladimír
Rajčata 2018, 2.3.2018
Ze všech rajčat mám nejraději všechny růžové, nejvíc mně chutnají růžové. Všechny španělské Rosa, bifteky a srdce Pink. Ale nechci pěstovat jen růžové, snažím se mít různorodý sortiment proto letos zařazuji Reinhard´ s srdce- fialové, zelené a... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 2.3.2018
Tak jsem se na tu stránku koukl. Z těch bulharských tam mají samé hybridy což mne až tak nezajímá. Možná Prekos F1, na které jsem četl chválu na Tomatoville od jednoho rumuna. Ještě si prohlédnu ty bulharské internetové stránky. Nákup přes PayPal by... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 2.3.2018
Bulharská rajčata a papriky jsou jistě zajímavé. Ale to, že Geosem select a Florian mají odrůdy zaregistrované v EU nic neznamená. Když se podívám na jejich internetovéí stránky, tak jsem se nikde nedočetl, že by posílali semena napříkled do... celý příspěvek >
Rajčata 2018 - semena, 1.3.2018 Obsahuje fotku
Evi, to v pozadí není okurka, ale dvě rostliny obrovských řeckých fazolí z kupovaného sáčku na jídlo. Naklíčil jsem dvě semena a vysadil je. Teď to roste, a protože to zatím ničemu nevadí, tak to nechávám být. Jakmile dám do kupy tu mou... celý příspěvek >
Rajčata 2018 - semena, 28.2.2018 Obsahuje fotku
Keříčková rajčata zatím vypadají dobře, každým okamžikem by měly začít kvést. Zatím nasadil na květ jen Sarayev Shtambovyi. Snad to všechny stihnou do výsadby (do pařeniště) do konce... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 28.2.2018
Pro mne nastal čas zahájit výsev tyčkových rajčat (asi až o víkendu). Španělské bifteky Zamorano, Salobre, Gallego, Rosa de Huesca, Roteňo Andalucia, Negrillo Almaguera, Macizo Montserrat, Morado de la Cabrera, Negro Sierra del Segura, Rosa... celý příspěvek >
Rajčata 2018 - semena, 18.2.2018 Obsahuje fotku
Takhle vypadají mé sazenice z výsevu 24.11.2017 určené k výsadbě do pařeniště v půli března.            Vladimír
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika