Příspěvky uživatele - 59.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šarka švestek, 19.9.2017
Nerostlo tam nic. Byl vysazen na nové místo kde nic nerostlo. Co myslíte, pomohlo by to roubování několika větví jiné odrůdy? 
Šarka švestek, 19.9.2017 Obsahuje fotku
Zežloutnou až plůdky. Monílii jsem neřešil, ani puchrovist. Kromě postřiku proti pilatce, dělám jěště ten první jarní proti přezimujícím škůdcům. Jinak stromek nestříkám. Půdu jsem připravil myslím dobře před výsadbou, ale přihnojuji. Dělám si výluh... celý příspěvek >
Šarka švestek, 18.9.2017
Děkuji za reakci pane Hlavatý.. Já strom stříkám opravdu jen proti té pilatce, jinak jsem potom zatím neměl v podstatě co stříkat. Vše mi zežloutne a opadá, jako by to nebylo opylováno. Ale vidím, že čmeláků i včel je na stromě dost. Sám jsem... celý příspěvek >
Šarka švestek, 18.9.2017
Tak zkusím ještě počkat. Přemýšlel jsem na nekolik větví naroubovat ještě jinou odrůdu. Myslíte, že by to pomohlo k lepší plodnosti? A v případě že ano, doporučili by jste mi prosím z vašich zkušeností nějakou odrůdu.. Jsem ve 450 n.m. Děkuji
Šarka švestek, 17.9.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, asi mám stejný problém. Mám Tophit sedmým rokem a úroda zatím mizerná. loni 10 švestek, letos 1.. chtěl jsem poprosit o potvrzení své domněnky, že strom je nakažen šárkou a co se stromem udělat.  Zda ho vykopat, nebo čekat ještě rok v... celý příspěvek >
Zcernala hrusen, 20.8.2015 Obsahuje fotku
Zdravím všechny zahrádkáře, prosím řeknete mi, co se stalo s mou hrušní? během týdne takto zčernalo listí a téměř všechno opadalo, jako by byl podzim.. hrušeň je už stará kolem 35 let, tak jsem myslel že odešla stářím, nebo těma vysokýma... celý příspěvek >
Černá houba v trávníku, 23.10.2014
ještě jsem zapomněl napsat, že jsem tam měl v létě docela dost kornatky, takové ty růžové chomáčky..
Černá houba v trávníku, 23.10.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji za radu.. PH musím změřit, to jsem nedělal, ale je pravda že mech se začíná objevovat.. trávník je starý 3 roky, loni na podzim i letos na jaře jsem dělal pořádnou vertikutaci i pravidelně hnojil.. když pohnojím, trávník má... celý příspěvek >
Černá houba v trávníku, 23.10.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, asi tak před měsícem se mi začali v trávníku objevovat malé černé kola, která byla podobná plísni, po přivonění jsou cítit mechem a docela se rozšiřují.. nenalezl jsem nikde co to je za chorobu a jak se jí bránit, nemáte někdo nějaké... celý příspěvek >
Poradíte s napadením jabloní a hrušní?, 28.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych se zeptal zkušenějších zahrádkářů co mi to napadlo jablon, hrušen a merunku.. stromky jsou mladé.. stříkal jsem v předjaří pouze kuprikolem..na listech se mi potom vyskytl hmyz vypadající jako velký komár, máme ho v okolí mraky a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika