Příspěvky uživatele - 234.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vypadnutá hadička mazania, 1.4.2022
Dobrý ďeň. Na píla Husqvarna 137 mi vypadla biela hadička mazania reťaze, do nadržky na olej. Dal som ju spiatky len neviem kde ide druhý koniec v nádržke. Poradťe.
Řez broskvoně, 28.3.2020
Ked sa zakracuje jednorocny pravy vyhon tak ho mozem strihnut za "trojakom" (v strede listovy a na boku kvetne) alebo za osamotenym listovym ked sa uvadza ze koncovy vyhon ma byt listovy? Doteraz som aplikoval druhu moznost ale niekde ostavaju dost... celý příspěvek >
Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 17.10.2018
Úplne paušalizovať sa to nedá, niektoré odrody som oberal tento rok výrazne skôr (napr.Gold Bohemia, Coxova reneta), niektoré v bežnom termíne a niektoré budem oberať aj neskôr ako po minulé roky. Na stromoch mám ešte Idared, Braeburn, Karneval a... celý příspěvek >
Karneval, 17.10.2018
KARNEVAL, tento potomok Pink Lady, sa u mňa vyfarbuje medzi poslednými odrodami. Ale už dostáva patričné pestré sfarbenie (viď foto) a začína aj rozvoniavať. Asi ho oberiem cez víkend, aj keď pôvodne som plánoval až koncom októbra. Strom je polokmeň... celý příspěvek >
Najkrajšie jablko roka 2018 na Slovensku, 17.10.2018 Obsahuje fotku
Jiří II: Ďakujem! Pridávam ešte (na foto 1) prehľad zúčastnených odrôd resp. skupín do ktorých boli zaradené. Celkove to bolo takmer 1500 jabĺk, čo je výrazne menej ako sa v tomto priaznivom roku očakávalo. Aj keď to nemožno automaticky priamoúmerne... celý příspěvek >
Copak nám to bydlí v plůdcích višně a třešně?, 5.5.2018
Zobonoska ovocná alebo třešňová to môže byť. Samička zobonosky zvykne nahryznúť stopku plodu do ktorého vpichla vajíčko (plod potom odpadne a vývoj larvy neskôr prebieha na zemi). Takže (zadávateľ) prezrite aj stopky či nenájdete stopy po nahryznutí.... celý příspěvek >
Malý hnědý motýlek, 5.5.2018
Josefe. - pár fototipov. IH
Fuji - červené mutace, 5.4.2018
Mart: Ak sa o stromček riadne staráte, tak M9 je v pohode. Na tomto podpníku sa sa dajú dopestovať výzorovo najkrajšie plody. Treba však rátať s o niečo skorším dozrievaním jabĺk (čo pri Fuji bude skôr výhodou), no a samozrejme s kratšou životnosťou... celý příspěvek >
Rubín a jeho rodina, 5.4.2018
Pán V.Kaněra: O mojom spôsobe rezu Rubinoly som písal pred pár dňami, nechcem to tu teraz zbytočne opakovať. Sú to 2 príspevky z 30.3. a 1 zo 4.4.2018 na vlákne "Rubinola - řezat či nechat být". Pridal som tam aj nejaké fotky. Ak by Vás to zaujímalo,... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 19.9.2017
Pan Mikeš Jonatan by to nemal byť pretože koncem srpna nebýva ešte dobre vybarvený leda že by ho sklízeli-orvali ešte zelený. Aspoň u nás v 310 m.n.m.býva ešte zelený, neviem v akej nadm. výške a polohe je tá zrušená zahrada. Farebne aj tvarovo na... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 19.9.2017
Spartany mám tiež staré 34 rokov, u tých bývali vždy plody menšej až strednej velkosti a také sú aj teraz výnimočne bývali aj väčšie ale to bolo max 5% plodov z úrody. Ale na tých Jonatanoch je to z roka na rok horšie, plody sú veľkosti asi ako... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 15.9.2017
Ešte jedno dosť veľké pozitívum Rubinoly - jablká pevne držia na strome, nepadajú. Včera večer sa našou oblasťou prehnala víchrica ktorá trvala niekoľko hodín, nebola to žiadna sranda. Ráno som išiel do záhrady s malou dušičkou, našťastie škody boli... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 15.9.2017
Sumár dnešného dňa, ktorý som takmer celý strávil v záhrade - na fotkách sú plody jabloní Rubinola, Bohemia a Coxova reneta, hrušiek Boscova fľaška a Konferencia. Tieto sa už vypýtali dolu, väčšina úrody je ale ešte na stromoch. IH
Pocta Rubinole, 15.9.2017
Rubinola - vretenovitý zákrpok na M9, vysoký asi 2,2metra. Oberačka dnes, všetko som pohodlne dočiahol zo zeme. Na taký malý stromček 2 bedničky jabĺk nie sú zlá vizitka. Minulý rok ale boli krajšie. IH
Halehaven a Fairhaven, 1.9.2017
Ďakujem Vám za odpoveď, nie som pán Jano. Ale zaujíma ma to či mal váš Fairhaven viac plodov ako Halehaven v prepočte na objem koruny stromu.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika