Příspěvky uživatele - 11.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vše o konzervaci uzených výrobků pomocí vakuování, 1.11.2018
Vakuování, podle mě, žádnou konzervací není. Některým mikrobům - anaerobům - vakuum naopak velmi svědčí!
Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 1.11.2018
kde se pěstují Spartany, které dosud nejsou v konzumní zralosti?  Spartan patří k odrůdám, které pro delší skladovatelnost vyžadují podtrhnout. Sklizeň v úplné zralosti trvanlivost o dost zkrátí.
Výsadba jabloní - hnojení dolomitem, 1.11.2018
Berete to moc vědecky. Vezměte pár vzorků svojí půdy, usušte ji na tepení a vzorky zalejte octem. Pokud šumí, není třeba vápnit, jestli nešumí, vápník prospěje.    Samotné měření pH je taky jen orientační. Existují půdy (pravda, u nás... celý příspěvek >
Archivace slivovice, 14.9.2017
pochybuji o tom ze ten chemicky vzorec mate v hlave           vasek U profesionálního chemika bych tomu docela věřil. Tady jde o to jestli se to da kostovat nebo se to vyleje do kanalu A... celý příspěvek >
Archivace slivovice, 14.9.2017
Myslím, že pan Rafael to myslel tak, že neznámá nažloutlá kapalina stará 80 let a ukrytá nemusí být slivovice, nýbrž klidně nějaká zbraň či jed a proto by ji nebylo radno pít. Aspoň já jsem to tak pochopil. Že by z alkoholu ležením vznikal dynamit, z... celý příspěvek >
Topfirst, Herman - dotaz, 14.9.2017
Teď vidím, že 66 119 se ptá na Č. rodnou nikoli ranou. Ta je skutečně citlivá víc.  Ale nevím, proč ji srovnává s Hermanem, když jde o pozdní švestku...
Gabrovská se Bulharům povedla, 14.9.2017
Gabrovská je citlivá na stanovištní podmínky (poloha, půda, světlo, spodní voda), což se projevuje snížením plodnosti, roli hraje zřejmě i infekce PPV.  Sebelepší opylovač to nespraví.
Topfirst, Herman - dotaz, 14.9.2017
Hermana mám i s šarkou. Plodí dostatečně hojně, plody padají vesměs až zralé, některé virózou deformované jsou, ale je jich relativně málo. Problém jako u Domácí PPV není.   Naopak Čačanská raná příznaky na plodech nemá. Je větší, chutnější ale... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 14.9.2017
Jarní mrazy nikdy nejsou tak třeskuté, aby poškodily dřevo. Vždy to odnesou jen květy, plůdky, listy. Odolnost (květů) vůči jarním mrazíkům není dána podnoží nýbrž odrůdou a taky dobou kvetení (ta je dána taky odrůdou). Hledaly se později rašící... celý příspěvek >
Vrba - kočička, 18.8.2016
Prosím o radu. Mám vrbu - jívu převislou. Zasadil jsem ji brzy na jaře a po odkvětu bohužel neostříhal. Teď už jsou větve až na zem, vyloženě se po zemi válí. Je vhodné ji ještě teď ostříhat, a případně jak hodně? Díky.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika