Příspěvky uživatele - 167.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování bezsemenné odrůdy Attika, 11.12.2019
Odrůdy jsou seřazené podle chuti? To u mě (300 mnm) vítězí Venus nad Vanessou i Picurkou.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 15.11.2019
Na Mevika: Můžu se zeptat, v jakých podmínkách révu pěstujete? Uvažuji pořídit Skazku do 300 mnm, mohla by zde dozrát? A můžete ji chuťově přirovnat k jiným běžnějším odrůdám?  Děkuji, Bohouš.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 7.11.2019
Díky za info, doufám, že by to mohlo vyjít. O ten Rošfór bych hodně stál, má to být velice chutná odrůda. Chtěl bych jím výhledově přeroubovat Madlenku, až narostou nějaké rouby. Abych nebyl odkázán na pravokořený keř.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 6.11.2019
Ještě bych se chtěl zeptat, když vysazený Rošfór nemá dosud vyzrálé výhony (jsou stále zelené), je šance, že přezimuje a z jara vyrazí? Počítám, že ho ještě před mrazem hodně nakopčím.
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 6.11.2019 Obsahuje fotku
Je pravda, že Muscat Blue zraje dost brzy, u nás kolem 15.8., ale vydrží dlouho na keři prakticky v nezměněném stavu, jen nabírá cukr. Poslední jsem sklidil na konci října. I u mě je silně napadán vosami, proto jej hned po vybarvení sáčkuju. Mám... celý příspěvek >
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 5.11.2019
Zajímalo by mě, zda dokážete porovnat dobu zrání a trvanlivost odrůdy Alexa např. s Chrupkou Bílou nebo Muškátem Blue. To jsou mé nejtrvanlivější resp. nejpozdnější odrůdy a rád bych také něco ještě pozdnějšího. Souhlasím, že ultra rané odrůdy mají... celý příspěvek >
Melouny 2019, 7.9.2019
Já bych si určovat zralost podle všech doporučení netroufl. Osobně to dělám tak, že melounům dávám pořadová čísla podle toho, jak dorostly. A narostlé musí zrát asi měsíc. Pak je šance, že budou akorát. Ale letos mi jeden meloun (10kg) shnil, jeden... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 30.8.2019
Toho jsem se obával. Bílého povlaku jsem si všiml, ale při odkvětu jsem květenství ošetřil a k napadení muselo dojít v poslední době, bylo vlhko a teplo. Chce to pořád hlídat. Děkuji za info.
Co vaše réva 2019?, 30.8.2019 Obsahuje fotku
Ještě bych měl dotaz k naroubované Katalonii (diskuse koncem července). Narouboval jsem ji "černé do zelené" Roub narostl silně, donesl se zpožděním jeden hrozen, začíná být zralý a chutný. Některé bobulky ale ve vedrech v posledním týdnu... celý příspěvek >
Očkování lísky turecké, 19.8.2019
Má někdo zkušenost s (Fokertovým) očkováním lísky turecké a poradil by? Já jsem letos v březnu rouboval 4ks podnoží turecké lísky, ujaly se mi tři. Chtěl bych zkusit opravné očkování, ale netuším, zda je to u lísek možné a jaká je úspěšnost, popř.... celý příspěvek >
Melouny 2019, 19.8.2019 Obsahuje fotku
Sklizeň je v plném proudu, i když letošní rok je chladnější než loňský. Na obrázku je Melanie - letos ji pěstuji poprvé. Potřebuje trochu delší dobu zrání nežli třeba Crimstar. Ale je vynikající, drobnější semínka, křehká a velmi sladká. Zřejmě také... celý příspěvek >
Prokletá monilie, 18.8.2019
Musím se připojit, letos má monilie kalamitní průběh. Nějaké plody byly chyceny každý rok, ale letos mám prakticky zlikvidovanou Čačanskou lepotici, broskvoň Reg Haven a hodně i pozdnější meruňku. Musím se ale přiznat, že jsem letos kromě meruněk... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 18.8.2019
Rošfor by měl být už pomalu v konzumní zralosti. Čím to ošetřujete, aby se dodržela ochranná lhůta?
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 15.8.2019
Ok, díky za radu. Tento týden je vysadím.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 15.8.2019 Obsahuje fotku
Díky za info. Ještě mám dotazy k přesazení: 1. Katalonia vypadá vyzrálá, měl bych ji vysadit tak hluboko, jako je v kořenáči, nebo vyslepit pár nejspodnějších oček a zasadit hlouběji, cca 40cm? 2. Rošfor mi vytvořil "dvoják". Protože dost živořil,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika