Příspěvky uživatele - 46.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzinová sekačka neseká dobře, 4.9.2017
1.Citace výrobce: Lisy přesného stříhání mechanické mají obvykle podávací zařízení pro podávání pásu, tvořené odvíjecím zásobníkem, rovnačkou a posuvem před lisem i za lisem.2.-Tento název se používá i dnes.3.-Na všech 4 benzínových sekačkách mohu... celý příspěvek >
Používáte drtič?, 4.9.2017
😁👍.Byl to katalog stigy pro Česko.
Stiga 3098 H (nebo 3398 HW) vs. Challenge AJ 92-13, 3.9.2017
Seco-1válec, Stiga 2válec Kawasaki (skvělá osobní zkušenost).Seco nemá ani protiskalpovací kolečka?!A levnější díly už vůbec ne! Tak proč Seco?V tomto duelu je to jasná volba! Stiga 3398HW.
Osobní zkušenost s jednotkou mající motor Vari XP-200, 3.9.2017
Nato, že se prodalo těch motorů přes 10tis.,tak tu moc spokojených uživatelů není.Dvoutakťáci nedají dopustit na 2t, dokud funguje, kdo se dal na hondu, tak se jí těžko pustí a dokud i na ní bude "dotace",není důvod kupovat XP200.Já opouštěl 2t z... celý příspěvek >
Používáte drtič?, 3.9.2017
Štěpky, nejčastěji dřevní štěpka, vzniká jako odpad při zpracování dřeva či cíleným drcením dřevních částí. Řadí se k tuhé biomase, sloužící k výrobě tepla nebo kompostu. Dřevní štěpka je štěpené kusové dřevo pro lepší skladování, menší obsah vody a... celý příspěvek >
Benzinová sekačka neseká dobře, 3.9.2017
To posekání nic moc, zkuste jinou sekačku, jestli to udělá taky, tím vyloučíme travinu.Viděl jsem i nůž daný obráceně (mulčovací-univerzální) 😩,ale zkuste případně jiný, ten úhel či jste udával by nefungoval určitě, víc jak 45stupňů jsem snad... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika