Příspěvky uživatele - 44.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzinová sekačka neseká dobře, 31.8.2017
Jak jsem taky psal-zkusit sekat pomaleji 😉
Ekodotace na motor Vari XP-200, 29.8.2017
Vzhledem k tomu, že ekodotace je rozšířena i na motor Honda, má zákazník možnost v tuto dobu volby, čemu věří více.Za mě je to Honda, dostává přednost u mě i v sekačkách-lépe se startuje, je kultivovanější s léty prověřena, což u xp není ani jedno,... celý příspěvek >
Benzinová sekačka neseká dobře, 29.8.2017
Při pravidelném sekání se to nestává, v létě, kdy je tendence prodloužit intervaly sekání mají některá stébla snahu vyhnat do výšky a při sekání se ohnou pod nožem a pak narovnají.Lze tomu zabránit nejnižší možnou výškou sekání, kdy to nůž usekne v... celý příspěvek >
Který motor zvolit?, 19.6.2014
Zrovna já mám za sousedy řezníka, lakírníka a jiný sousedy který lejou do sekaček, pil a podobně i loňský benzín a věčinou Hondy nechtějí pracovat, ani když jim domlouvám. A jednou ročně vyměnit olej v mot. 4T! A proč! Tím chci říct, že Honda je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika