Příspěvky uživatele - 2.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde se stala chyba?, 17.8.2021
Došel jste k nápravě? Například vysoká koncentrace 1D nebo její ředění. Nebo tvrdá voda přidána do procesu. Nebo špatná nádoba na kvašení a zanesení špatné kultury.
Malý tlak v pískové filtraci, 4.8.2019
měl jsem problém s tlakem, manometr ukazoval 0, byla to ucpaná vrtulka čerpadla, stačilo vyčistit
Jak spočítat výkon filtrace podle objemu vody v jezírku?, 11.2.2018 Obsahuje fotku
Jezírkům Zdar. Zdědil jsem jezírka bez filtrace a planuji už vic jak rok výrobu domácí filtrace ze sudů.První jezírko je ledvinového tvaru kapacitně 14 m3 které přetíka do menšího 3 m3 a čerpadlem se vrací zpět do horního převýšení 1,5m. Moje... celý příspěvek >
Refraktometer - poradte vhodny, 21.8.2017
Dobry den, rad bych Vas poprosil o pomoc. Na Vanoce jsem dostal novy refraktometr na kvas. Kdyz merim kvas, ukazuje mi zbytkovy cukr na sestce. Kdyz vsak stejny kvas zmerim starym zpusobem tj.cukromerem, ukaze mi zbytkovy cukr na dvojce. Cim muze byt... celý příspěvek >
Hnědnutí listů anturie, 18.2.2017
Take me na anturii hnednou listy, uz jsem dve anturie vyhodila, vzdy zacaly hnednout list. Dle rady, asi potrebuje teplo a to my mame tak kolem 19stupnu! Ted jsem si koupila malou anturii, ma krasne listy a pekne kvete, tak jsem zvedava, jak dlouho... celý příspěvek >
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 12.2.2017
Pan Kleiner bude v Žešově co nevidět otvírat "sklipek" s možností degustace jeho výrobků. Pak nemusíte jezdit do restaurací s Michelinskou hvězdou ;0)
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 6.10.2016
Dobrý den, mohu přidat enzymy do hruškového kvasu, v němž již jsou kvasinky a přídavek fruktózy? Děkuji
Žací hlava Stihl DuroCut, 22.5.2016
taky mě ta struna rychle mizla ale nechal jsem ji namočenou ve vodě a je po problému nemužu si stěžovat
Kvas z hrušek, 31.10.2015
V začátkem září jsem sesbíral 250 l hrušek, přidal kvasinky (vínka) + cukr (2kg/ 100 l). Kvas byl uložen venku pod přístřeškem. Před třemi týdny jsem naměřil na cukroměru pětku. Bohužel, pětku jsem naměřil i ve středu. Předpokládal jsem, že vlivem... celý příspěvek >
Réva vinná pěstování bez postřiku, 8.10.2015
Američany mám asi 8 let a ještě jsem nestříkala a ani nebudu.Rodí i bez postřiků.Loni žádná plíseň ani hniloba.
Vinná réva do vyšších poloh, 5.10.2015
Z mých amerických odrůd bych doporučila Kay Gray nebo Edelweiss, který roste a dozrává i v Nejdku u Karlových Varů.Jednak jsou oba ranější, odolné a navíc chutné a voňavé.Někomu tyto odrůdy nechutnají, někdo je miluje.
Dětské hriste, 22.8.2015 Obsahuje fotku
my s manželem vyrobili toto hřiště.. domeček s terasou, pohyblivý žebřík, roura, dvoje schody, a ze zadu lezecká stěna,  ze předu černá kreslící tabule, houpačka jsou Ačko hned vedle, a není to stím spojen, a je to z kulatin, jinak hlavní trámy... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 17.8.2015
U mne na zahrádce dozrává Marechal Foch, zato jeho bratranec Leon Milot je pořád zelený.Zabarvuje se Vanesa, New York Muscat, Venus Ivan, Swenson Red a Allwood.Ostatní jsou ještě zelené.Nejvíc se těším na Cayugu Whitte, jenže té se do zrání nechce.U... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 4.7.2015
Asi s tím nebudu souhlasit.Mám americká vína a ty neopadávají.Jediné, které opadává je Cora.Při té příležitosti bych chtěla poprosit, jestli někdo najde zmínku o této odrůdě.Jak jsem už dřív psala, je od bratra z Arkansasu.Bratr měl smrtelný úraz,... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 14.6.2015
Réva, kterou mám od Vás mi jde pěkně.Některá má hodně plodů.Jedna broskvička mi uhynula.Asi tím suchem, přestože jsem ji zalévala.Starší sazenice révy to celkem zvládají.Ty jsou obalené.Jak jsem už několikrát psala, nic nestříkám, ani ty od Vás.Jen... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika