Příspěvky uživatele - 10.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Reznutí cypřišků, ale ne thují, 2.8.2017
Mockrát děkuji za radu, tušil jsem takový závěr, že jsem to "zvoslil" hned od začátku. Pokud nechám původní zdravé cca 2m thuje a do míst mezi nimi (kde vyndám ty cypřišky) nasadím třeba 1m thuje, budu mít šanci v budoucnu na živý plot? Ještě jednou... celý příspěvek >
Reznutí cypřišků, ale ne thují, 1.8.2017
Mockrát děkuji, Lído. Jen upřesním, některé cypřišky přihnojuji hořkou solí a zalévám, jiné nechávám schválně bez péče. Všechny však reznou úplně stejně. Navíc jeden cypřišek už zrezl úplně celý. Děkuji za pomoc
Reznutí cypřišků, ale ne thují, 31.7.2017
Mám cypřišky v řadě s thujema, 1 thuje a 3 až 4 cypřišky, atd.. Velikost asi 1,5 m a více, stáří cca 5 let. V hloubce jílovitá půda. Cypřišky mi od kmene rezavějí, ale thujím nic není. Prosím, poradíte, jak zachránit cypřišky? Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika