Příspěvky uživatele - 217.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda révy Solaris, 4.10.2014
Má někdo letos změřenu cukernatost při jaké nadmořské výšce.Jaké velikosti nebo váhy jsou obvykle kuličky této odrudy.Zasázel jsem jej a tak sonduji, na co se těšit.Nenašel jsem tyto údaje..Děkuji Radek
Neznama/e odruda/y, 17.9.2014
Tak to je paráda, stříkáte něčím, nebo je Nero schopné přilepené u skleníku při letošním marastu takto zaplodit. Žádný protideštový kryt nad vínem není? Na skleníku máte asi nějaký okap?
Somerset Seedless, 12.9.2014
550 mnm není zase až tak moc, jížní štít.Tady 490 mnm a révy celkem do jakš takš cukernatosti dozrávají, před šesti dny přeměřeno bogo 16 ČNM, bílé do 20-Mopr, Irsai.Jedné vzrůstnější budoucí hlavě nechám příští rok střapeček, tak už ted se těším na... celý příspěvek >
Somerset Seedless, 12.9.2014
Chci trochu oživit diskuzi o této parádně mrazuodolné odrůdě.Bredík psal, že tato sorta slabě roste a má několik sezon drobné kuličky, kolem 1g.Vylepšila se trochu a jaké máte zkušenosti z jiných lokací, než na Hané.Kolik je schopna mít hroznů, nebo... celý příspěvek >
Cider, 12.8.2014
Také bych rád věděl jak na to, podělte se o zkušenost, je li nějaká. Děkuji Radek
Co vaše réva? (2014), 18.4.2014
Jížní Čechy 490 mnm, Českobudějovicko,ve čtvrtek ráno -3,ořech je trochu namrzlý, ale ráva různě po zahradě i ve volném prostoru je naprosto v pořádku. Merunky, broskve a třešně i dnes vypadají dobře, pestíky ani plůdky nečernají.
Prodej sadby brambor, 1.3.2014
Tak jsem v Českých Budějovicích obhlédl markety a zahradní centrum, brambory začínají prodávat, ale nikde jsem nenarazil na červené Laury, nemá někdo zkušenost, kde se dají v Jížních Čechách pořídit, nechci kupovat zajíce v pytli přes internet.Děkuji... celý příspěvek >
Smutnice, 14.4.2013
Na žluté lepové desky nedám dopustit, proti smutnicím nejčastěji ve výsevech pomáhají parádně, před třemi týdny jsem se dočetl, že jsou i na molice, použil jsem je a molici jsem v celoročním skleníku již pár dní nezahlédl, pouze na lepových... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2012, 11.4.2013
4 až 5 týdnů před roubováním je nesmysl, asi to špatně natiskli, roubuji tak 12 dní po vysetí, za tři dny dýně vzchází, to zaseji okurky.Když vyráží pravý list, tak roubuji. Radek
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 7.4.2013
Mám dotaz, odrůda rajčete Currant at červené nebo žluté, je to identická rostlina s tek zvaným divokým rajčetem nebo ne.Dá se někde Currant pořídit trochu se zárukou, nemám v tomto důvěru v aukro.Viděl jsem nabízet i Currant yellow s označením F1,což... celý příspěvek >
Úroda ze semínka z kupované papriky ze supermarketu, 7.4.2013
Většinou se snaží semenářské firmy vyšlechtit novinku a staré ne tak špatné odrudy vyřadit ze sortimentu, hold kšeft je kšeft¨,ze Slávy porýní již asi nezbohatnou.Ale tahle doba velí, něco trochu vylepšit, dát novej kabát, jméno a šup s tím na... celý příspěvek >
Úroda ze semínka z kupované papriky ze supermarketu, 6.4.2013
Po přečtení lonských zkušeností to letos zkusím také, vedle koupených jsem v lednu zasel tři různobarevné odstíny paprik, tak jsem zvědav, co s toho bude.Štěpí se Vám potomstvo F2 ze supermarketových paprik, nebo vyrostlo to, co jste podle... celý příspěvek >
Treba planty rajcin uz presadzat, nevadi drobna muska?, 5.4.2013
Mušky jsou Smutnice, doporučuji koupit žluté lepové desky, a dát nad substrát, nebo v podobě prodávaných šipek zapíchat k okraji květináče.Pomáhá to na dospělce, kteří by kladli další vajíčka do zeminy a je to lepší než chemie.Umí udělat na kořínkách... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika