Příspěvky uživatele - 149.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskve a nektarinky ze semena, 22.7.2017
Mnohokrát se tu objevily příspěvky, že stromek vypěstovaný z pecky může mít plody velmi kvalitní, že to je tak 50 na 50, zda budou dobré nebo malé a tvrdé. Takže nevím, raději bych slyšel názor od odborníků, zda vypěstovat stromky z pecek, má-li... celý příspěvek >
Uvadání melounů, 20.7.2017
Tak jsem zaschlou rostlinu vytrhl ze země - a ne, kořeny i celý stonek dál jsou naprosto v pořádku a nepoškozeny. Ta druhá rostlina, která přes den uvadala, je teď po ochlazení opět v pořádku. Takže? Nevím...
Uvadání melounů, 20.7.2017
Tak o tuto chorobu se rozhodně nejedná. Jak říkám, celá rostlina v jednu chvíli naráz uvadne (žádné žloutnutí a usychání listů), a pak uvadlá samozřejmě rychle zaschne. Asi jako kdyby něco uhryzlo kořeny - ale žádné myši/hryzce v záhoně nemám.
Uvadání melounů, 20.7.2017
Před pár dny mi náhle uvadnul celý meloun, který měl už 1.5m dlouhé šlahouny všemi směry a nasazené plody. Poté úplně uschnul. Dnes mi začal uvadat další. Přitom se jedná o melouny naroubované na tykev fíkolistou, takže by měly být proti chorobám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika