Příspěvky uživatele - 241.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak podporit dozrani feferonek, 4.11.2019
Black Pearl zraje přes černou do červené. Bohužel chutově žádná sláva, je to ornamentální kytka. Max nasušit a namlet. Na zobačku to moc není.
BIO ochrana revy, 8.9.2017
Letošní rok byl pro nákazu Oidiem mimořádně nepříznivý, protože bylo sucho. Takže stačilo ošetřovat průměrně i podprůměrně a choroba se nevyskytla. Já po špatných loňských zkušenostech s AQ10 a novými chemickými postřiky, letos zkusil klasiku - SULKA... celý příspěvek >
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 20.7.2017
Děkuji za doplnění, já to drcení jen doplnil jako zajímavost, sám jej téměř nepoužívám. Jen při prvním sypání do sududo zajedu do kvasu párkrát čistým! rýčem, aby se plody zalili rychleji šťávou a nedošlo k oxidaci v objemu. Záměrně pecky nedrtím,... celý příspěvek >
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 14.7.2017
Dobry den, já bydlím ve Veselí nad Moravou, což je Slovácko, na hranici s Horňáckem. Můj sad je v nivě řeky Moravy, půda těžší, vysoká hladina spodní vody a vlhkost od řeky. Pro pěstování durancií výborná poloha. V posledních letech prakticky... celý příspěvek >
Honda GCV 160 kolísání otáček, 26.5.2017
Dobrý den, měl jsem ten samý problém na mojí sekačce. Mě pomohlo použít kvalitnější benzín 100plus od OMV. Je dražší o 4koruny na litru, ale od té doby žádné kolísání otáček.
Husqvarna kolisající otáčky motoru, 26.5.2017
Doporucuji zkusit benzin 100plus od OMV. Já měl podobné problémy se sekačkou a od té doby co používám tento benzin, tak kolísání otáček přestalo.
Husqvarna kolisající otáčky motoru, 18.5.2017
Jaký používáte benzín? Má rider automatický sytič?
Dřevo do destilátu, 2.5.2017
Ze dřeva se vyluhuje tanin a to je tříslovina, můžete s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno co se s tím dá dělat. Třísloviny obsahují i třapiny z ovoce, naopak nejsou v dužině a slupce. Proto se do kvasu dávají jen plody. Třísloviny nevadí v... celý příspěvek >
Dřevo do destilátu, 28.4.2017
ad 1. Momentálně si med přidáváme do hruškovice, když si s manželkou dáme štamprlku, tak to nekopem najednou, ale ulizujem. Lihovitost 50% vůbec nevadí, za chvilku máme prázdno a manželka se dožaduje další dávky  Čisté slivovice nevypije... celý příspěvek >
Dřevo do destilátu, 28.4.2017
Vážení, myslím, že díky tradici v rodině a bydlišti (moravské slovácko), mám taky pár rad a zkušeností. Základ je kvas a ten jednoznačně preferuju ovocný - trnky, durancie, meruňky, hrušky, víno, jablka. Dřevo do destilátu má smysl jen pro obarvení,... celý příspěvek >
Zkušenosti se sekačkou Stiga Combi 53 SQ BW Honda, 18.4.2017
Dobry den, já mám motor Honda na 10 let staré bubnové sekačce VARI. Nemá automatický sytič. Zkušenosti jsou vynikajicí. Není citlivý na palivo, chytá na brnknutí, po zimě nikdy žádný problém. Olej jsem poprvé měnil až po třech letech, teď už měním... celý příspěvek >
Sekačka honda gcv 160 špatně startuje, 18.4.2017
Ja mam po teto zimě dobrou zkušenost s použitím OMV MAXXMotion 100. Nevim jestli to 100 je oktanove cislo, nebo jen marketing, nicméně je prémiové palivo a nepřidávají se do něj biosložky. Naopak by měl mít aditiva pro čištění palivového systému. Je... celý příspěvek >
Výsev paprik do kelímku, 13.3.2017
Čili? To vypadá nějak zvláštně ty listy a tvar semínek.
Rajčata 2017, 23.12.2016
viz tabulka na konci stránky Jak vzikne ustálená odrůda - je to stejné u rajčat, paprik a jiné zeleniny matka A (např něco sladkého) x otec B (např něco odolného vůči plísni) = vznikne hybrid F1 (velmi sladký a odolný vůči plísni) rok... celý příspěvek >
Chilli - jaký druh, 23.12.2016
mohl by to být Goat's Weed
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika