Příspěvky uživatele - 45.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak uskladnit sušená rajčata?, 9.8.2018
Sušená rajčata a papriky jsem skladoval v plátěném pytlíku volně zavěšená přes půl roku a nic se jim nestalo. Brrouk
Javor dlaňolistý - kroucení a sesychání listů, 10.7.2018
Dobrý den, jak to se stromkem dopadlo? Můj aktualne vypada stejne :(Odhalil jste, o co slo? Prezil to stromek? Dekuju, Helca
Kamínek pod folií u zapuštěného bazenu, 9.6.2018
Dobrý den, nemá někdo ještě nějaké rady? Nechce se mi vypouštět cely bazen 😭
Katrovací pletivo, 15.2.2018
A co místo pletiva použít tahokov? Já mám z něho udělanou kátrovačku a funguje to v pohodě. Kupoval jsem ho na metry.
Omáčka na špagety, 11.8.2017
Já osobně dělám takovou univerzální " polpu" na těstoviny a pizzu podle receptu (mnou trochu upraveného) Itala v kuchyni. Na olivovém oleji orestuji cibuli do zlata, přidám nahrubo nakrájená rajčata, sůl, pepř a bazalku a vařím, až se to trochu... celý příspěvek >
Slimáci, 29.7.2017
Kachny nemám, mám 4 kocoury. Bojím se o kocoury... Se slimákama vedu boj, a podle mě je to skoro remíza. Stačí na to Feramol (jak píšu výše mám kocoury, ježky atd) čelovka a okrajovač trávníků.. a sekat a sekat... Před 5 roky jsem za... celý příspěvek >
Vřeténová sekačka - na co si dát pozor při koupi?, 19.7.2017
Rozebrání Brillky je jednoduché- lapoval jsem ji teď o víkendu. Nedřív opatrně "vyloupněte " šroubovákem ty oranžové poklice na kolečkách - je tam asi pět zobáčků. Potom kolo na hřídeli drží taková speciální podložka (nevím jak se správně... celý příspěvek >
Kopřivová jicha, 12.7.2017
Také jsem to jednou zkusil... Po prvním promíchání jsem málem vrhnul, poté jsem to s IPCHO nějak rozředil a již nikdy více. Možná je to zázrak, ale nemám na to žaludek. A srovnání s kravským hnojem... To je Chanel no.5. Mít velký pozemek a... celý příspěvek >
Rajčata podlouhlá, 12.7.2017
Nejsem odborník, ale vypadá to na suchou hnilobu (nebo jak se to jmenuje), mělo by to být nadbytkem dusíku, že se nemůže vápník "vstřebat"... Mívám to na masitých rajčatech typu San Marzano, řeckých rajčatech, paprikách i lilcích. Stačí to... celý příspěvek >
Teplo skleníku, 16.1.2017
Někde jsem četl, že je dobré dát do skleníku Pet lahve s vodou, která se obarví tuší do černa, sluníčko vodu nahřeje a ta v noci předává teplo do prostoru. Ale nemám to vyzkoušené (nemám skleník). Brrouk
Uzeni bucek, 25.11.2016
Ale taková odříznutá vyuzená kůže dá třeba zelňačce ten správný šmak.
Zahradní trpaslíci, 25.11.2016
Omlouvám se, ale trpaslíka bych vyčistil jedině krumpáčem...
Zelená skalice i proti kadeřavosti?, 19.11.2016
Dobrý den, dnes jsem kupoval zelenou skalici, chci postříkat trávník proti mechu.A na obalu jsem si přečetl, že zelená skalice lze použít i proti kadeřavosti a strupovitosti ovocných dřevin. Pro mě je to novinka a chci se zeptat, jak to... celý příspěvek >
Jak dlouho vydrží vyuzené maso?, 30.9.2016
Udím sice jenom 1-2x za rok, nejsem žádný odborník, maso kupuji u řezníků nebo v makru, ale když si s tím člověk vyhraje, dbá na základní hygienu a skladování, tak hlavní limit skladování je "žravost". Každý rok o vánocích dělám salámy a klobásy,... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 23.7.2016
Zdravím, já bych rád něco přidal k vřetenovým sekačkám. Výše uváděnou Brill používám již 3 roky, s kvalitou sečení jsem spokojen, věškerá normální údržba se skládá s ostříkání hadicí a na podzim prostříkání konkorem, seřízení není nic moc... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika